כל מה שחשוב ויפה
מתוך תערוכת הבוגרים 2018 של המחלקה לתקשורת חזותית במנשר. צילומים: מ״ל

המעצב יגאל הרמן נבחר לכהן כראש המחלקה לתקשורת חזותית במנשר

פורטפוליו News: יגאל הרמן נבחר לתפקיד ראש המחלקה לתקשורת חזותית במנשר. יחליף את עמית טריינין שמילא את התפקיד ב־12 השנים האחרונות

הנהלת מנשר בחרה ביגאל הרמן לכהן כראש המחלקה לתקשורת חזותית. הרמן, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, מזה שנים רבות מרצה בה לטיפוגרפיה ומיתוג, במקביל לעבודתו כמרצה במחלקה לתקשורת חזותית במנשר לטיפוגרפיה ועיצוב לוגו. בנוסף הוא בעל סטודיו עצמאי המתמחה בבניית מיתוג ואסטרטגיה תקשורתית. הוא יחליף את המאייר עמית טריינין שמילא את התפקיד ב־12 השנים האחרונות.

יגאל הרמן

בתגובה למינוי אמר הרמן ש״המחלקה הגיעה בשנים האחרונות להשגים כבירים בזכות ראש המחלקה הקודם וצוות המרצים המצויינים. השילוב בין תחומי הלימוד, בשילוב ליווי צמוד של הסטודנט, יוצרים סטודנטים בעלי יכולות גבוהות וקו אישי מובהק. על כן, לפני שמפתחים חזון בר־קיימא צריך ללמוד היטב את מה שקיים, ולהעצים את מה שיש. אני מאמין שבכדי לפתח פרויקטים עתידיים בקנה מידה משמעותי – יש לגבש סביבת עבודה שבה הצוות יהיה במרכז, ולתת דגש ללימוד עבודת צוות ושיתוף פעולה תוך חלוקת תפקידים המעצימה את האופי היחודי של כל אחד״.

במכתב שפירסם עודד ידעיה, מנהל ״מנשר לאמנות״, הוא כתב: ״תהליך הבחירה של ראש מחלקה אינו פשוט ואינו דומה לנעשה בבתי ספר מקבילים. בגלל האופי המיוחד של מנשר אנחנו תמיד בוחרים ראשי מחלקות מתוך הצוות, ומחפשים ראשי מחלקות עם יכולות ניהול, עם חזון ועם יחסי אנוש לעילא. בחרנו ביגאל הרמן, מרצה ותיק לטיפוגרפיה (ה־א״ב של התחום) גם אצלנו וגם בבצלאל, עם משובים מצוינים מתלמידים ומרצים, ובעל עסק עצמאי בתחום. אני בטוח שיצליח בתפקיד, כולנו נעזור לו״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden