כל מה שחשוב ויפה

קול קורא: Yami-Ichi בפסטיבל פרינט סקרין 2018

פורטפוליו News: קול קורא למעצבים, אמנים ויוצרים מתחומים שונים להשתתף ביריד יאמי־איצ׳י שיתקיים בפסטיבל פרינט סקרין 2018. מועד אחרון להגשת הצעות: 4.9

אירוע יאמי־איצ׳י נוחת מיפן בישראל בפעם השניה ויתקיים כחלק מפסטיבל פרינט סקרין לאמנות ותרבות דיגיטלית במשך ארבעה ימים, בתאריכים 31.10-3.11 במתחם המדיטק, מוזיאון העיצוב והמרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית בחולון. הפסטיבל, שיתקיים זו השנה השמינית, מפגיש אמנים שיוצרים אמנות דיגיטלית, אנשי טכנולוגיה, חוקרים של עידן זה וקהל רחב, לארבעה ימים של פעילות הכוללת מגוון רחב של סרטים, מיצבים, פרפורמנס, תערוכות אינטראקטיביות, סדנאות ופאנלים.

יאמי־איצ׳י היא סדרה של שווקי פשפשים/אמנים שמתקיימים בערים הגדולות ביותר בעולם, וכל המוצרים שנמכרים בהם קשורים לאינטרנט. את שווקי היאמי־איצ׳י יזם קולקטיב IDPW שיושב בטוקיו ובניו יורק, אמנים דיגיטליים ותיקים ורבי מעללים. את הגרסה המקומית יזמו ליאור זלמנסון, חוקר אינטרנט והמנהל האמנותי של פסטיבל פרינט סקרין, ומרינה פוזנר, אוצרת ומנהלת אמנותית.

בעלי עניין בעולם האמנות, האינטרנט, מחשבים, טכנולוגיה, יוצרים מתחומי מדיה שונים – מוזמנים להגיש הצעה לדוכן, מיצב או כל רעיון אחר לאירוע יאמי־איצ׳י 2018. לדוגמה: סיכות המבוססות על מסכי כניסה של אתרים מפורסמים, דוכן שבו אפשר לאפר אייפונים, ספרי שירה המורכבים מפרסומות באינטרנט, צעיפים בדוגמה של גליצ׳ים דיגיטליים, סטיקרים המבוססים על הודעות שגיאה, דוכן שבו אפשר להתוודות בחשאי על סיסמאות האינטרנט שלכם, ועוד.

  • ההשתתפות באירוע אינה כרוכה בתשלום, המשתתפים מתחייבים להפיץ ולשתף את האירוע בכל המדיות.
  • ההכנסות מהמכירות הן של היוצר בלבד ללא עמלות ובאחריותו.
  • הפקה והצבת הדוכן/עבודה באחריות היוצר ובשיתוף ההפקה.
  • האירוע יתקיים במשך שלושה ערבים ברחבת מדיטק חולון 31/10-3/11 בשעות 18:00-23:00

  • אפשר להשתתף בערב אחד בלבד
  • מועד אחרון להגשת הצעות: 4.9

לשליחת הצעות לחצו כאן

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden