כל מה שחשוב ויפה
ערן ברק. צילום: רועי ברק

ערן ברק מונה לעמוד בראש המחלקה לצילום בוויצו חיפה

פורטפוליו News: הנהלת המרכז האקדמי ויצו חיפה בחרה בערן ברק לעמוד בראש המחלקה לצילום בוויצו חיפה. ברק יחליף את עמית זולר שעמד בראש המחלקה בשש השנים האחרונות

הנהלת המרכז האקדמי ויצו חיפה בחרה בערן ברק לעמוד בראש המחלקה לצילום בוויצו חיפה. ברק, בן 42, הוא צלם ובמאי של סרטים תיעודיים וניסיוניים. עבודותיו הוקרנו בארץ ובעולם וזכו במענקי יצירה והפקה. מיצירותיו האחרונות ״לצוד את הזמן״ ו״פרדס כ״ץ אהובתי״. ברק הינו בוגר תואר ראשון, בהצטיינות, של המחלקה לצילום במרכז האקדמי ויצו חיפה (2005) ותואר שני MFA במחלקה לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל אביב (2010). הוא בעל נסיון עשיר בהוראה באקדמיה, בין היתר במרכז האקדמי ויצו חיפה, במכללת אורנים ובאוניברסיטה הפתוחה. הוא משמש יועץ, אוצר ולקטור בקרנות קולנוע דוקומנטרי.

בתגובה למינוי אמר ברק ש״המאה ה־21 היא מאה של דימויים. אדם ממוצע צופה כיום בשעה אחת בחייו בכמות חסרת תקדים של דימויים. מתוך הבנה עמוקה של השינויים המתחוללים בשדה זה כיום, המחלקה שואפת להיות חוד חנית תיאורטי, מעשי ואמנותי ביחסה אל הדימוי המצולם. אנחנו פועלים להקנות לסטודנטים, הרואים בצילום ובשליחיו משלח יד מרתק ומסע חיים, כלים מקצועיים ומיומנויות טכנולוגיות, הרלוונטיים לשינויים אלה. במקביל אנחנו פועלים למצב את עצמנו כאלטרנטיבה אמנותית־תרבותית המקיימת קשרים תמידיים עם סביבתה הפיזית בעיר חיפה. בלב עשייתה של המחלקה פועמת סקרנות למפגש אנושי, להתבוננות וחקר של המציאות הסובבת אותנו״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

4 תגובות על הכתבה

 1. ברק בנימין

  בהצלחה ערן . אני משוכנע שאתה מתאים לתפקיד ותצליח בו מאוד

 2. רותי להט

  מזל טוב ערן. בהצלחה בתפקיד החדש.
  מקוה שתביא לשינוי ולרענון בשטח שבו אתה עוסק.

 3. מירב

  תצליח אחי היקר גאה בך

 4. מירב

  תצליח אחי היקר גאה בך

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden