כל מה שחשוב ויפה
מיכל קסטיאל. צילום: אורלי ליסצקי

מיכל קסטיאל תעמוד בראש התכנית לתקשורת חזותית במרחב‎ במכללה למנהל

פורטפוליו News: מיכל קסטיאל מונתה לעמוד בראש התכנית לתקשורת חזותית במרחב של בית הספר לעיצוב וחדשנות‎ במכללה למנהל. תחליף את המעצבת אפרת ידיד בן־עזרא

המעצבת הגרפית מיכל קסטיאל מונתה לעמוד בראש התכנית לתקשורת חזותית במרחב‎ של המסלול האקדמי במכללה למנהל. קסטיאל, בעלת סטודיו עצמאי המתמחה בבניית מיתוגים והטמעתם בארגונים ובמרחב, היא בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בוויצו חיפה ובעלת תואר שני בתכנית לעיצוב משולב מהמכון טכנולוגי חולון. מזה שני עשורים היא מרצה במחלקות לתקשורת חזותית בוויצו חיפה ובמכון אבני ובימים אלו היא משמשת כאוצרת הראשית של גלריה ויטרינה במכון טכנולוגי חולון. קסטיאל מחליפה בתפקיד את המעצבת אפרת ידיד בן־עזרא.

״תקשורת חזותית במרחב היא חזון אקדמי בעולם העיצוב העכשווי, העונה לצורך הגדל במעצבים רב תחומיים״, אמרה קסטיאל בתגובה למינוי. ״בעולם שבו המרחב והאדם מייצרים ביניהם אינטראקציה מתמדת, היכולת לשלב מידע חזותי, לבטא רעיונות ולייצר אמירה דרך התערבות במרחבים קיימים או תכנונם של מרחבים חדשים, היא מהותו של המעצב החדש.

״החזון שלי הוא להגדיר את דמות המעצב הרב־תחומי ולדייק את תפקידו בתרבות הדיגיטלית והטכנולוגית החדשה בעידן של פוסט מציאות. הסטודנטים שלנו מצויידים בכלים להבנת המרחב הפיזי והווירטואלי השזורים בדיאלוג בעל מסר וערך, תוך שימת דגש על ערכים קהילתיים ועל מעורבות חברתית. אתגר שמשתלם להתמודד איתו״.

ד״ר גוין סאס, דקאן בית הספר לעיצוב וחדשנות: ״למיכל יש תפיסת עיצוב רב־תחומית עכשוית ומרעננת, יכולות ניהול מרשימות, הבנה מעמיקה של העולם האקדמי, וכל זאת בגישה אנושית. עם משובים מצוינים מסטודנטים המצביעים על היותה מרצה מוערכת זה שנים רבות הבחירה הייתה טבעית עבורנו. מיכל בעלת סטודיו עצמאי ותיק בתחום העיצוב ובחייה המקצועיים היא משלבת פרקטיקה ואקדמיה לאורך השנים. אני בטוח שתצליח בתפקידה ותנווט את התכנית להישגים חדשים״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

6 תגובות על הכתבה

 1. חגית

  קסטיאל, לימדה אותי באבני לפני עשור
  הייתה המרצה שהשפיעה עלי הכי הרבה! אין מרצים כמוה
  תותחית. תצליחי

  1. מיכל לנדא

   מיכל קסטיאל הייתה גם המרצה שלי לעיצוב אריזות במכון אבני
   מרצה מדהימה מורה לחיים!!! השאירה בי את חותמה ובזכותה התאהבתי בעולם האריזות
   וכבר למעלה מעשור עוסקת בעיצוב אריזות.
   מאחלת לה המון בהצלחה!!!

 2. עמית

  ווואוו מהממת! מגיע לה!

 3. עמית

  ווואוו מהממת! מגיע לה!!

 4. טל

  המרצה מספר 1, בעוד רוב המרצים עסוקים בלהתנשא ולחנך היא באמת מפרגנת בלימוד שלה ובידע שלה… מגיע לה כל כך! ואיזה ברי מזל כל מי שילמדו תחתיה אני בטוחה שהיא תעיף את המגמה גבוה!

 5. ניב

  הייתה מרצה שלי בויצו בשנה א' למרות שלימדה אותנו רק סמסטר היא הייתה המרצה הכי משמעותית ומקצועית שפגשתי שם, היה בה יכולת לגרום לנו לרצות להיות מעצבים מלאים ידע קונספט קונספט קונספט ותשוקה אמיתית לעיצוב.
  הכי טובה שיש. בהצלחה מיכל!

Comments are closed.

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden