כל מה שחשוב ויפה
קולקציית REMIX:ART של חן מכבי ו־PULP. צילומים: דוריאן קרידו

ART:REMIX - הפרשנות הגרפית ליצירות אמנות קלאסיות של חן מכבי ו־PULP

פורטפוליו Promotion: המאייר חן מכבי ו־PULP משיקים קולקציה מאויירת חדשה לכבוד שבוע האיור 2018, פרשנות גרפית עכשווית ליצירות אמנות מוכרות. הקולקציה, שתושק ביום שישי 16.11 בחנות הדגל של פאלפ, כוללת מחברות בגימורים דיגיטלים ייחודיים ובשלל גדלים, קוביות נייר מאויירות, תיקי בד, ניירות עטיפה ופרינטים

המונה ליזה, הנערה עם עגיל הפנינה, דיוויד הוקני, פיקאסו ומאטיס – כולם מקבלים פרשנות גרפית מיוחדת, עכשווית וכיפית בקולקציה החדשה של PULP והמעצב והמאייר חן מכבי. הקולקציה, שתושק ביום שישי 16.11 בחנות הדגל של פאלפ, כוללת מחברות, קוביות נייר, תיקי בד, ניירות עטיפה ופרינטים, עם השבחות דפוס שמעניקות לאיורים אופי ומרקם, ומוצרים שמתאימים לשימוש בסביבת העבודה ובסביבה האישית.

זו השנה החמישית שבה PULP לוקחים חלק בשבוע האיור. בכל שנה נבחרים אמן אחד או קבוצה שיוצרים עולם תוכן חדש הכולל סדרות מוצרים מאויירים במהדורה מוגבלת, במטרה להנגיש אמנות צעירה לקהל חובב עיצוב באמצעות מוצרי נייר ייחודיים. ״גדלתי על האמנות הזאת כשלמדתי בתיכון, וגם בהמשך כשלמדתי עיצוב״, מספר מכבי. ״אני מאוד אוהב מעריך וסופג השראה מפיקאסו, מוואן גוך כמו גם מאמני פופ־ארט כמו אנדי וורהול ורוי ליכטנשטיין. החלטתי שאני חייב לעשות עם זה משהו מתישהו והנה באה ההזדמנות.

״חיפשתי דרך לטפל ביצירות האלה בסגנון שלי. לדוגמה המונה ליזה והנערה עם עדיל הפנינה, מהיצירות המוכרות ביותר בעולם, שכל כך הרבה אינטרפרטציות נעשו עליהן, חשבתי שהדבר היחיד שאני יכול לעשות זה פשוט לעקוב בקו ולשרבט בסילואט את הפנים שלהן בצורה הכי קלילה, ברמת סקיצה, מבלי להיכנס לפרטים. הפרשנות שלי הפוכה מהציורים המקוריים – ריאליסטים ומדוייקים. נורא סיקרן לראות איך זה עומד בלי כל התפאורה, חשוף ובסיסי.

״לריקוד של מאטיס אני גם מאוד מתחבר. רציתי ליצור דימוי בהשראת העבודה, כזה שמצד אחד יש בו עבדים אבל בכל זאת הוא נותן טיפה של אור ותקווה, כי הם עדיין רוקדים למרות הכל. בשור של פיקאסו ניסיתי לעקוב אחרי החלקים והשבירות שקיימות בציור המקורי, וגם לשלב טכניקה נוספת. התוצאה היא קומבינציה גיאומטרית של מונדריאן, יחד עם הפירוק לחלקים של השור. עניין אותי לראות מה נוצר כששני סגנונות שונים של שני אמנים שונים נפגשים יחד״.

Pulp, שנולד בתל אביב וגם מייצר כאן, הוא מותג מוצרי נייר ואקססוריז לסביבת העבודה ולסביבה האישית, השם דגש על חומרי גלם איכותיים ופשטות בעיצוב אורבני. האביזרים ותכשיטי השולחן של Pulpמיועדים לאוהבי עיצוב המעריכים דיוק, נוחות וארגון, ומיוצרים בסדרות ייחודיות במספר קולקציות מדי שנה. המותג מבוסס על מסורת משפחתית מפוארת של ייצור ידני ועבודה עם אמנים ואומנים מקומיים.

PULP – חנות הדגל: דיזנגוף 147, ת״א, 077-5523930 | ברזילי 11, ת״א, 03-6961416

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

  1. גרופית

    חן מכבי- ידי זהב.
    אתה מוכשר ברמות!
    שיהיה בהצלחה…

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden