כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

איור: ענת ורשבסקי

קול קורא: שבוע האיור 2019

עיריית תל־אביב–יפו בשיתוף פורטפוליו, תקיים ב־21–30 בנובמבר 2019 את שבוע האיור השישי. מוסדות, מאיירים והתארגנויות עצמאיות מוזמנים להגיש הצעה לתערוכות ולפעילויות. מועד אחרון להגשת הצעות: 1.4.2019

עיריית תל־אביב–יפו בשיתוף פורטפוליו, תקיים את שבוע האיור השישי בתאריכים 21–30 בנובמבר 2019, במסגרת אירועי ״אוהבים אמנות. עושים איור״. אירועי שבוע האיור מוקדשים לאיור ישראלי מקורי ונותנים בימה למאות מאיירים מקומיים – ותיקים, צעירים ובעלי שם עולמי. במהלך עשרה ימים ושני סופי שבוע, הקהל הרחב יוזמן לעשרות תערוכות, סדנות, מפגשי מאיירים, חנויות פופ־אפ ועוד – שייפתחו במקביל בכל קצוות העיר, ובמרביתם הכניסה היא ללא תשלום. 

בשבוע האיור שנערך ב־2018 הוצגו 50 תערוכות במקביל – בגלריות, במוסדות תרבות, במוזאונים, במקומות בילוי ובמרחב הציבורי: יפו העתיקה, שוק הפשפשים, פלורנטין, קריית המלאכה, שדרות רוטשילד, אברהם הוסטל, בית הצעירים במזא״ה 9, בית האמנים, מרכז קהילתי דב הוז, נמל תל־אביב, מוזאון ארץ ישראל ועוד. 20 אלף מפות שפירטו את פריסת האירועים חולקו ברחבי העיר. האירוע פורסם במדיות השונות וזכה לחשיפה נרחבת באמצעי התקשורת וברשתות החברתיות. ״אפטרסקול״, בית ספר פופ־אפ למאיירים, קיים בפעם השנייה סדנות וכיתות אמן עם מיטב המרצים והמאיירים בארץ. 

איור: ענת ורשבסקי

כבכל שנה, גם השנה בכוונתנו לתת הזדמנות להתארגנויות עצמאיות ולהציג בעיקר עבודות חדשות שהוכנו במיוחד לשבוע האיור. נשמח לקבל הצעות ל:

  • תערוכות במסגרת שבוע האיור
  • פעילויות לקהל הרחב ופעילויות במרחב הציבורי (חוצות) במסגרת שבוע האיור, בכל רחבי העיר
  • פעילויות ותערוכות המיועדות למשפחות ולילדים

על כל מי שמעוניין להציג תערוכה בשבוע האיור, ליזום תערוכה או להיות חלק מגופים שמציגים, כמו אקדמיות לעיצוב, גלריות שיתופיות, מוזאונים וכן הלאה (בשלב זה שבוע האיור לא יוזם תערוכה שאפשר לשלוח לה עבודות). הפקת הפעילות של כל התארגנות או גוף היא באחריותם הבלעדית, ועליהם להקצות את המשאבים הנדרשים לשם הוצאתה לפועל, לרבות הסדרי ביטוח בעבור החומרים המוצגים ולטובת המבקרים בתערוכה (צד ג׳).

כדי להשתתף בשבוע האיור – להציג תערוכה או לקיים פעילות מיוחדת במסגרתו – יש להעביר הצעה שתכלול כמה משפטים אודות התערוכה או הפעילות, זהות המארגנים והמשתתפים, היכן היא עתידה להתקיים וכן הלאה, עד 1 באפריל 2019. לשאלות, להבהרות, להצעות, להארות ולהערות, ולשליחת הצעות לפעילויות ולתערוכות בשבוע האיור, אפשר לפנות ליובל סער, היזם והאוצר הראשי של שבוע האיור ולעידית שילוח, מנהלת הפרויקט, בדוא״ל illuweek@gmail.com

בהצלחה!

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden