כל מה שחשוב ויפה

קול קורא: כנס Design-Tech 2019

פורטפוליו News: התכנית לתארים מתקדמים בעיצוב של הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון, תקיים בתאריכים 18-19.6 כנס בין־לאומי על עיצוב וטכנולוגיה. מעצבים, חוקרים, מחנכים וסטודנטים מוזמנים להגיש הצעות עד לתאריך 15.3.19

כנס Design-Tech 2019 – פלטפורמה חדשה למעצבים/ות וחוקרים/ות בתחום העיצוב להציג את תפישותיהם, עבודתם ופרי מחקרם – יתקיים בטכניון בתאריכים 18-19.6. יוזם הכנס ומי שעומד בראשו הוא פרופ׳ עזרי טרזי, ראש התכנית לתארים מתקדמים בעיצוב של הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון.

בעוד שהעיצוב היה תמיד חלק בלתי נפרד מתהליך הפיתוח הטכנולוגי, בשנים האחרונות הוא מקבל תפקיד משמעותי יותר. היום, תהליך טכנולוגי שאינו מבוסס על יסודות העיצוב הוא כמעט בלתי מתקבל על הדעת. ההבטים העיצוביים של תהליך המו״פ הטכנולוגי מעוררים שאלות וחששות ייחודיות הקריטיות להצלחתה ולכדאיותה של הטכנולוגיה עצמה.

עיצוב הוא כבר לא רק ״משהו נחמד״, ועניין של יופי או טעם, אלא משאב אסטרטגי בעבור חברות טכנולוגיות מצליחות; כיום עיצוב הוא אחד המרכיבים העיקריים הנדרשים לבידול, להתרחבות ולביסוס הטכנולוגיה. עיצוב משפר את הטכנולוגיה ומסייע להנגשה בעבור קהלים שונים ורחבים. עם זאת, בזמן שעיצוב הפך לעדשה העיקרית שדרכה אנו רואים וחווים את הסביבה, הוא הופך להיות אחראי לתוצאותיה השליליות של הטכנולוגיה. כנס Design-Tech שואף ליצור פלטפורמה מרכזית לדיון בנושאים אלו תחת הכותרת: תפקידם של העיצוב והטכנולוגיה במשבר רב הפנים.

כנס Design-Tech 2019 ישאף להוות מקום מפגש בין אקדמיה, היי־טק ותעשייה. מעצבים, חוקרים, מחנכים וסטודנטים מוזמנים להיות חלק מהכנס על ידי השתתפות פעילה במסלולי הכנס השונים: העיצוב כהאקר, העיצוב כמאבטח, העיצוב כמרפא, העיצוב כחוזה והעיצוב כמנהיג. אפשר להגיש גם עבודות מחקר אקדמיות וחקרי מקרה מבוססי־יצירה. הכנס הוא כנס בין־לאומי וכל ההגשות יסקרו על ידי פאנל בין־לאומי של מומחים. מועד אחרון להגשת הצעות: 15.3.19.

לקבלת פרטים נוספים ולהגשת הצעות >>

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden