כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

עדי ברנדה. צילום: זוהר רון

מה קורה // עדי ברנדה

עדי ברנדה מציג בלובי מקום לאמנות תערוכה המבוססת על ארכיון דימויים שאסף וצבר לאורך שנים, וחולם על האפשרות להדפיס כמה מעבודותיו בפורמט גדול במיוחד

מי? 

עדי ברנדה, 43, חי ויוצר ביפו. מרצה בבית הספר לאמנות רב תחומית שנקר ובמחלקה לתקשורת חזותית במכון טכנולוגי חולון.
אינסטגרם / פייסבוק

סטטוס זוגי

גרוש.

מה בצלחת? 

בגדול הכל. נהנה במיוחד מדגים וכל מני הבאים מהים אל הצלחת. נמנע מגלוטן. לא שותה קפה (זה לא טעים). מעדיף אוכל מבושל, בריא, צבעוני ומזמין.

איפה ומתי אפשר לראות את העבודות שלך ומה כדאי שנדע עליהן לפני שאנחנו רצים לשם? 

Substance, התערוכה שלי שאצרו אורית מור וליאור גריידי, מוצגת כעת בלובי מקום לאמנות (ארלוזרוב 6 תל אביב). התערוכה ממשיכה קו עדין שתחילתו ב־New Order שאצרה רווית הררי, תערוכת יחיד שהוצגה לפני חצי שנה בגלריה P8.

התערוכה היא פעולה בחלל הגלריה, כזו המבוססת על ארכיון דימויים שאספתי ושנצברו לאורך שנים. מקור הדימויים הוא ממשי ולא דיגיטלי. בעבורי אופי החלל האפור של הגלריה (אפור 18 אחוז בצילום) הוא כלי קיבול המאפשר לקיחת סיכונים, לאסוף אליו פריטים, למיין אותם, לטפל, לנכס, לטעון במשמעות שונה ולהפיח בהם חיים חדשים.

איזה אמן מפורסם פגשת ואיך היה?

פייזל שיח׳, ג׳ף וול, רוג׳ר באלן. ב־2002 נפגשתי לארוחת בוקר עם וולפגנג טילמנס, הראתי לו עבודות ודיברנו. אני זוכר שהיה כיף ומעניין.

מהו פרויקט החלומות שלך וכמה כסף צריך כדי לממן אותו? 

אני לא עובד כפרויקטור. יש כמה עבודות שהייתי מאוד שמח לראות בממשי, הן במידות גדולות מאוד וההפקה שלהן מורכבת ומצריכה בשקט 70 אלף שקל.

מה פריט הלבוש האחרון שקנית? 

לפני שלושה חודשים בערך קניתי סווטשרט בצבע וניל בהיר עם הדפסים של נוצות. נוצות זה משמח ויפה בעיניים.


רוצות להשתתף במדור? שלחו לנו מייל לכתובת hi@prtfl.co.il
לקריאת כל המדורים לחצו כאן

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden