כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קול קורא: פסח 2019 בלה קולטור

פורטפוליו News: מהדורת פסח 2019 של לה קולטור תיערך בגלריה מזא״ה 9 כשבוע לפני פסח בנושא מדבר. מועד אחרון להגשת הצעות: 7.3

לה קולטור חוזרת עם תערוכת פסח השנתית בקול קורא לאמנים, מאיירים, מעצבים, צלמים, טיפוגרפים ויוצרים על שלל גווניהם, להגיש יצירות אמנות בנושא ״מדבר״. המדבר, שנקרא גם אזור צחיח, הוא אזור שהאקלים בו יבש וחם. אך לא רק: מדבר הוא גם כוכב לכת אחר, או הירח; מדבר יכול להיות תחושה, צבע או תפיסת עולם. המדבר מלא בחיות ויצורים, מפלצות וכוכבים.

מהדורת הפסח של לה קולטור, תערוכת אמנות בת־השגה, תיערך בגלריה מזא״ה 9 כשבוע לפני פסח 2019. בתערוכה זו הטכניקה אינה מוגבלת ואפשר להגיש יצירות הדפס, ציור, איור, צילום, קולאז׳, טיפוגרפיה, עיצוב גרפי, קליגרפיה וכן הלאה. מבין כל המגישים והמגישות ייבחרו חמישה אמנים ואמניות שיזכו בחבילת הדפסת ריזוגרף של 25 עותקים בשניים או שלושה צבעים במתנה מסטודיו חוואיג׳ ולה קולטור.

את היצירות יש לשלוח למייל LACULTURE@LCLTR.COM בקבצי JPG [איכות מסך] בצירוף קובץ טקסט המכיל: 1. שם מלא 2. שם יצירה 3. טכניקה 4. שנת יצירה 5. גודל 6. מחיר (עד 500 ₪) 7. אתר (אם יש) 8. טלפון

מועד אחרון להגשת הצעות: 7.3

2 תגובות על הכתבה

 1. יונה לוי גרוסמן

  אני מבקשת הסבר מפורט לקול קורא. למשל:- האם האמן מקבל 500 ש"ח על כל הדפס שאתם מוכרים? מה גודל ההדפסים? כמה דימויים לשלוח? איזה גודל של קובץ?
  מוזמנים לראות עבודות באתר שלי http://www.sand-dune.net/
  ובדף הפייסבוק:- https://www.facebook.com/Yona.L.Grosman/
  תודה, יונה

  1. yuval saar

   הי יונה, את צריכה לפנות ישירות למארגנים במייל: LACULTURE@LCLTR.COM
   להם יהיו כל התשובות

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden