כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

אברהם הוסטל. צילום: גיל וולפסון

קול קורא לתערוכות באברהם הוסטל ירושלים

פורטפוליו News: בעקבות השלוחה התל אביבית, אברהם הוסטל ירושלים מזמין יוצרים ואוצרים להציע תערוכות  

אברהם הוסטל ירושלים קורא לאמנים, יוצרים ואוצרים ירושלמיים (אך לא רק), שמעוניינים לחשוף את עבודתם לקהל הבינלאומי והמקומי שמגיע למקום. המעוניינים להציג מוזמנים לפנות ולהציע רעיונות לתערוכות, בצירוף דימויים.

רשת האכסניות אברהם הוסטל נולדה מתוך חזון לספק לאורחיה לא רק מיטה וארוחת בוקר, אלא חוויה חברתית ותרבותית עמוקה יותר, המעודדת דיאלוג בין התיירים לבין הסביבה המקומית. כחלק מתפיסה זו הושם דגש על שילוב תרבות, עיצוב ואמנות בחיי היומיום בסניפים השונים.

אברהם הוסטל. צילום: גיל וולפסון

נוכחות האמנות בהוסטל מאפשרת לאורחים טעימה מעולם האמנות הישראלי, ודרך ייחודית להכיר את ישראל דרך עיניהם וידיהם של אמנים ויוצרים מקומיים. בעקבות הפעילות של אחיו התל־אביבי, שכבר קיבל שם של חלל אמנות אלטרנטיבי בעיר, פותח ההוסטל הירושלמי את חלליו להצגת תערוכות אמנות מתחלפות וקבועות – במסדרונות, על הגג ובלאונג׳.

אמנים יוצרים ואוצרים מוזמנים לפנות לכתובת המייל: art@abrahamhostels.comבהצעות לתערוכה, בצירוף מבחר דימויים רלוונטיים. אברהם הוסטל ירושלים ממוקם ברח׳ הנביאים 67 (בסמוך לכיכר הדוידקה).

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden