כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קול קורא: The Making of the Making of

התערוכה The Making of the Making of, שתוצג בשבוע האיור 2019 בגלריה עומר תירוש ביפו, תציג את ״אחורי הקלעים״ של עולם האמנות באמצעות עבודות איור עם עם שכבת מציאות רבודה אודיו־ויזואלית. מועד אחרון להגשת הצעות: 1.7

ג׳וזף בויס הכריז באחד ממייצגיו ש״כל אחד הוא אמן״. כיום אנו חיים בעידן המייקרים, המדיה החברתית והפייק ניוז כשהגבולות בין מטאפורה, מציאות ובדיה, הממשי והווירטואלי, האמן, היוצר והצופה מטשטשים להם עוד יותר. אנו חיים יותר ויותר ב״חברת הראווה״ והאמירה ״אל תסתכל בקנקן אלא בתוכו״ הופכת להיות אניגמטית יותר ומעלה את התהיות – עד כמה גדול הפער בין החיצוניות לפנימיות, בין השופוני למהות ובין האמן לצופה (והאם קיים בכלל יש קנקן או שהוא רק וירטואלי) ומה הקשר ביניהם כיום.

התערוכה The Making of the Making of, שתוצג בשבוע האיור 2019 בגלריה עומר תירוש ביפו, הינה ״מֶטָא תערוכה״, להלן ״תערוכה על תערוכה״, שבעזרת הטכנולוגיה תאפשר ליוצרים להראות את ״אחורי הקלעים״ של עולם האמנות – את הקשר (או הנתק) בין שדה האמנות, האמן, תהליך היצירה, התוצר, מקום התצוגה והצופה.

מהו תהליך העבודה כיום של יצירת האמנות הישראלית העכשווית בעידן שבו לא ברור האם מתחילים ״על הקו״ או ״מחוץ לקו״ (online ו־offline), איפה בכלל ה״קווים״ הללו נפגשים ומהי התפיסה היחודית ומומחיות האמן בעידן שבו חלק נכבד מאוכלוסיית העולם עסוקה בביטוי עצמי מתמיד ברשתות החברתיות השונות.

יוצרים, אמנים, מאיירים ומעצבים מוזמנים להגיש הצעה/ות ראשוניות ליצירות במדיה מעורבת: איור ידני או ממוחשב עד גודל של חצי גליון עם שכבת מציאות רבודה אודיו־ויזואלית. כל אמן שיעבור את המיון הראשוני יקבל חשבון של ארטיוויב עם שלושה פרויקטים בחינם (לא מסחריים). האמן יוכל להשתמש במערכת גם לצורך האמנות הפרטית שלו – גם אם העבודה שלא לא תבחר להשתתפות בתערוכה.

מועד אחרון להגשת הצעות: 1.7. לאחר מכן המועמדים שעברו את המיון הראשוני יוזמנו למפגש הכרות ואוריינטציה עם התוכנה והתערוכה.

יזמי התערוכה: אומנות או למות, גלריה עומר תירוש
צוות התערוכה: רן גפן, אמיר שלם; אוצרות: מור רשף סיון, רעי דישון
טופס הגשת מועמדות >>

x סגירה

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden