כל מה שחשוב ויפה
רעות רבוח. צילום: שחר פליישמן

זרימה, מסעות וסוג של דיאלוג בבית בנימיני

פורטפוליו Promotion: סדרת אריחי קיר; תערוכה קבוצתית בעקבות מסעות; דיאלוג בין־דורי בין אם ובת בשלוש תערוכות חדשות שייפתחו בבית בנימיני ביום שישי

שלוש תערוכות חדשות ייפתחו בבית בנימיני בסוף השבוע, ויוצגו במקביל במהלך הקיץ. אירוע הפתיחה יתקיים ביום שישי 12.7; שיח גלריה משותף לכל התערוכות יתקיים ביום שישי 2.8 בשעה 11:00.

״FLOW / זרימה / течь״ היא סדרת אריחי קיר של האמנית אלינה איטן, שיוצגו בתערוכת יחיד. התערוכה תזמין את הצופים להתבוננות איטימית, הקפאה של רגע בתהליך יצירה מבוקר שהתרחש בסטודיו הפרטי של האמנית, תהליך שנע על הציר שבין הספונטני, המקרי והחד פעמי לבין המחושב, המתוכנן והנשלט. שם התערוכה, זרימה, מופיע בשלוש שפות שמסמנות את מקום הנביעה ואת תוואי הדרך. אוצר: אמנון עמוס. נעילה: 3.9.

אלינה איטן, זרימה. צילום: שי בן אפרים

אלינה איטן, זרימה. צילום: שי בן אפרים

רונן ימין. צילום: שחר כהן

התערוכה הקבוצתית ״מסעות״, שאוצרת עינב ברנס אליאסוב, תבחן ותרחיב את הגדרת המסע. דרך העבודות השונות ייבחנו מסעות אישיים, שורשים, מסעות חומרים ומסעות אחרים, שמעשירים את עולמנו הרוחני והחומרי. משתתפים: רעות רבוח, רני גילת, רחלי רוטמן גרג׳י, דקלה מוסקוביץ, רחל מנשה דור, שלי שביט, רועי מעין, נועה אלמגור, שירה סילברסטון, רונן ימין. נעילה: 14.9.

• רוצה לקבל את הכתבות שלנו לתיבת המייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>

״סוג של דיאלוג״, תערוכה זוגית שאוצרת עינב ברנס אליאסוב לעבודותיהן של חנה חר״ג צונץ ומיכל אלון, היא השלישית בסדרת תערוכות שעוסקת בקשר בין־דורי בין יוצרים. חנה חר״ג צונץ נמנית על שלוש האמהות הראשונות של הקרמיקה הישראלית; מיכל אלון, בתה, נחשפה מילדותה לעולם הקרמי, ופיתחה שפה ייחודית משלה. התערוכה תציג קשר ייחודי בין שתי יוצרות שתפיסות החומר האישיות שלהן קשורות בסיפור חייהן, בהגירה, במקומיות ובשייכות. נעילה: 14.9.

מיכל אלון. צילום: לאוניד פדרול קויטובסקי

חנה חר״ג צונץ. צילום: אורי אלון

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden