כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

פרויקט הגלויה הסודית. צילומים: דור קדמי

גיבורים: פרויקט הגלויה הסודית ממשיך לקדם שוויון בתרבות

1,000 יצירות בנושא גיבורים השתתפו בפרויקט הגלויה הסודית 2019; גם אחרי סיום היריד, אפשר להמשיך לרכוש את הגלויות באתר ולתרום לקידום שוויון הזדמנויות בתרבות

פרויקט הגלויה הסודית, שהתקיים השנה ביריד צבע טרי בשיתוף שבוע האיור ועמותת שניר, ממשיך לפעול ולתרום גם לאחר סיום היריד. הגלויות עלו לאתר העמותה, שם אפשר לבחור ולרכוש גלויה סודית ייחודית, בתרומה על־סך 180 ש״ח לעמותה.

כל גלויה היא יצירת אמנות קטנה, מקורית ויחידה. את היצירות תרמו מאיירים ואמניות בעלי שם, מאיירות ואמנים צעירים, סטודנטיות וסטודנטים. זהות היוצר סודית והחתימה מופיעה בגב הגלויה, כך שרק לאחר שהיא תגיע אליכם תגלו את יצירתו של מי בחרתם: אמנית ידועה, מאייר מצליח, או אולי זו שיום אחד תפציע ככוכבת בשמי האמנות הבין־לאומיים?  

• רוצה לקבל את הכתבות שלנו לתיבת המייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>

השנה, הוצגו ביריד צבע טרי כ־1,000 עבודות אמנות בגודל גלויה, במחיר אחיד לגלויה ובעילום שם. הכנסות הפרויקט עברו במלואן לעמותת שניר, העוסקת בקידום שוויון הזדמנויות בחינוך ובתרבות לנוער ממעמד סוציו אקונומי נמוך. הנושא שנבחר עבור פרויקט הגלויה הסודית הוא גיבורים, כמחווה לעמותת שניר ולפעילות מתנדביה הרבים – המלאכים של שניר. המאיירים והאמנים הוזמנו להציע את פרשנותם לנושא זה. אתר העמותה מאפשר הזדמנות נוספת לראות את הגלויות, לרכוש את הגלויה החביבה עליכם ולתרום לקידום שוויון הזדמנויות בחברה. 

לרכישת גלויות באתר העמותה >>>

x סגירה

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden