כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

יוסף קריספל. צילום: שי איגנץ

יוסף קריספל מונה לעמוד בראש המחלקה לאמנות בבצלאל

פורטפוליו News: הוועד המנהל של בצלאל אישר את בחירתו של יוסף קריספל לראש המחלקה לאמנות בבצלאל. קריספל יחליף את אלי פטל, שעמד בראש המחלקה בשמונה השנים האחרונות

הוועד המנהל של בצלאל אישר את בחירתו של האמן יוסף קריספל לתפקיד ראש המחלקה לאמנות. קריספל, בוגר המחלקה לאמנות והתואר השני באמנויות בבצלאל, מרצה במחלקה לאמנות משנת 2006. הוא זכה בפרס רפפורט לצייר צעיר לשנת 2008, פרס שרת התרבות לשנת 2012 ובפרסים רבים נוספים. הציג תערוכות יחיד רבות בארץ ובחו״ל, ביניהם במוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון חיפה ומוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית ובפלאצו מדיצ׳י ריקארדי בפירנצה. עבודותיו נרכשו בין היתר לאוספים של מוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון ישראל בירושלים, כנסת ישראל ובאוספים פרטיים בארץ ובחו״ל.

• רוצה לקבל את הכתבות שלנו לתיבת המייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>

פרופ׳ עדי שטרן, נשיא בצלאל ברך על המינוי ומסר: ״בצלאל רואה עצמה מחויבת להכשרתם של יוצרים מעולים שיכולים ורוצים להשפיע, לשנות ולתרום למרחב שבו הם פועלים. למחלקה לאמנות בבצלאל היסטוריה מפוארת ובוגרות ובוגרים שהם בכירי האמנים בישראל. אנו מאחלים ליוסי הצלחה בתפקידו ומשוכנעים כי בהנהגתו תמשיך המחלקה להוביל את עולם האמנות בארץ״.

לקריאה נוספת
x סגירה

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden