כל מה שחשוב ויפה
צילום: עמית מן

ואז פתאום לנצח נצחים

פורטפוליו Promotion: נורית דרימר ואיב קריסטל מציגות תערוכה קולנועית במרכז מעמותה בבית הנסן במסגרת פסטיבל הקולנוע בירושלים

נורית דרימר ואיב קריסטל גדלו במקומות שונים; נורית גדלה בירושלים ואיב ברומא. למרות זאת, את ילדותן מחבר קשר אישי המבוסס על אסון מקרי. נורית היתה בת ארבע ואיב היתה בת עשר כשהתרחש, הכביד עליהן את משקלו ושינה את כיוון סיפורן לנצח. השתיים נפגשו בבית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים. בתערוכה ״ואז פתאום לנצח נצחים״, שתפתח בשבת (27.7), הן הופכות את חללי המרכז לאמנות ומחקר מעמותה בבית הנסן לסט צילומים של סרט, שמקורו בפנטזיות ובביוגרפיות של האמניות. השתיים מתייחסות למעמותה כאל אתר השחזור של סיפורן האישי, ומרחיבות רגע תיעודי בודד לרצף של סצנות בדיוניות למחצה המאורגנות בצורה קולנועית. התערוכה, שאצרו קבוצת סלה־מנקה, היא הזמנה לרגע טראגי מעברן של השתיים שהופך להווה תלת־מימדי פואטי.

איב קריסטל ונורית דרימר. צילום: עמית מן

״ואז פתאום לנצח נצחים״ היא התערוכה הראשונה של שתי האמניות הצעירות, בוגרות בית הספר לתאטרון חזותי בירושלים, שמשתתפות בתוכנית הרזידנסי לאמנים של המרכז לאמנות ומחקר מעמותה. התערוכה מתקיימת במסגרת אמנות בצומת – פסטיבל הקולנוע בירושלים, ובתמיכת קרן משפחת אוסטרובסקי.


״ואז פתאום לנצח נצחים״
נורית דרימר ואיב קריסטל. אוצרות: קבוצת סלה־מנקה
מרכז לאמנות ומחקר מעמותה, בית הנסן, במסגרת פסטיבל הקולנוע ירושלים
פתיחה: 27.7, 19:30 | נעילה: 4.9

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden