כל מה שחשוב ויפה

Form – ערב של מילים ועיצוב

פורטפוליו News: עיצוב גופנים, טקסט כפרפורמנס והקשר בין גוף האדם לגוף האות - ליין אירועי העיצוב של Designit חוזר בשבוע הבא עם אירוע שכולו Words & Design

בשנה שעברה השיקה Designit, חברה שעוסקת בעיצוב ובחדשנות עסקית, את סדרת אירועי העיצוב Form. האירועים, שמתקיימים אחת לארבעה חודשים, עוסקים בנושאים שונים ומהווים במה למעצבים מתחומים שונים להכיר, לשתף, ולהציג מחשבות ועבודות. ביום שני 16.9, ערב לפני הבחירות, יתקיים האירוע הרביעי בנושא Design & Words. במרכז האירוע יתקיימו שלוש הרצאות ולצדן מינגלינג, מוזיקה, בירה ואוכל, וכן יוצעו למכירה גליונות המגזין Issues.

• רוצה לקבל את הכתבות שלנו לתיבת המייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>

את רצף ההרצאות יפתחו ינק יונטף ודניאל גרומר, מסטודיו פונטף לעיצוב ופיתוח גופנים עבריים ולועזיים. יונטף ייסד את הסטודיו בשנת 1994 וגרומר הצטרף אליו לפני כשנתיים. פונטף מציע ספריית אותיות עשירה ומקצועית לשימושים מגוונים בכותרות ובטקסט, לסביבות דפוס ותצוגות מסך. יונטף וגרומר יספרו על תהליך יצירת הגרסאות החדשות למשפחות האותיות של צבי נרקיס, ויחשפו פונטים שמעולם לא ראו אור בעבר.

מירב פרץ היא מעצבת ומרצה בכירה בשנקר, בעלת עניין בקשר בין פרפורמנס באמנות, בתיאטרון ובשירה לבין מגמות מתפתחות בתחום העיצוב. פרץ תדבר על מספר פרויקטים טיפוגרפיים ניסיוניים שבוחנים את היחסים בין החד־פעמיות והזמניות של פעולת ההקראה של טקסט פואטי, לבין אפשרויות התרגום שלה באמצעות כלי עיצוב שונים; מרקמה ידנית ועד שימוש בכלים של עיצוב פרמטרי ומציאות רבודה.

Sans Serif, מעצב גרפי עם מצלמה, יספר לראשונה על עבודותיו העוסקות בחיבור בין אותיות שילוט מקוריות ורקדנים מכל העולם, דרך המבנה האנטומי המשותף לאות ולאדם, ליצירת שפה טיפוגרפית-כוריאוגרפית חדשה.


Words & Design
יום שני 16.9, Designit | 18:30, ראול ולנברג 18, תל אביב
הרשמה ופרטים נוספים באתר האירוע

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden