כל מה שחשוב ויפה
כלנית קמין. צילומים: מ״ל

מה קורה // כלנית קמין

כלנית קמין חולמת להציג עבודות חיות ונושמות. בינתיים היא מציגה בגלריה זוזו ציורים פיגורטיביים ומופשטים בתערוכה נוֹכַחַת נוֹדֶדֶת נוֹשֵׁם

מי

כלנית קמין, 57, גרה בפרדס חנה.
אתר / פייסבוק

סטטוס זוגי

גרושה, אמא לשלוש בנות. בזוגיות ואהבה.

מה בצלחת

אוכלת מהכל, אוהבת טעמים ושילובים מיוחדים, אוכלת פשוט וגם די מוזר ועל פי רוב מעט. מרבה באכילת ירקות, פירות וגבינות קשות משובחות ועשירות וממעיטה בבשר. גפילטפיש לא אוכל.

איפה ומתי אפשר לראות את העבודות שלך ומה כדאי שנדע עליהן לפני שאנחנו רצים לשם?

בתערוכה החדשה ״נוֹכַחַת נוֹדֶדֶת נוֹשֵׁם״ שנפתחה בגלריה זוזו היפה במיוחד בעמק חפר, אני מציגה יחד עם ענת אור מגל ובן בר (אוצר: יוסי וסיד, עד 16.11). ובאופן כללי אפשר לבוא אלי לסטודיו שהוא גם ביתי בפרדס חנה, ולראות ציורים מזמנים שונים בתהליך ובדרך ההתפתחות והיצירה שלי – מציור ריאליסטי נושם, בורא חיים, עמוק וחם, לצד ציור מפשיט דימוי ואנושי.

• רוצה לקבל את הכתבות שלנו לתיבת המייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>

בתוך תהליך החיפוש והחקירה שלי, אני מביאה את עצמי לידי ביטוי גם באופן אקספרסיבי ו/או סימבולי. מה שמתאים לזמן החיים, כך אני גם חיה ומדברת בציור. החיים והציור אצלי הולכים ביחד בתוך תהליך חיפוש וגילוי בתנועה מתמדת. בוגרת המדרשה, מלמדת ציור, מלווה ומטפלת רגשית, מעמיקה בחוכמת הדרך הבודהיסטית.

איזה אמן מפורסם פגשת ואיך היה?

פוגשת אנשים, אלו המיוחדים האנושיים הנוגעים בעצמם באותנטיות ומקוריות, אלו מרגשים אותי. לא מסעיר אותי במיוחד לפגוש אמן מפורסם, וכשפוגשת, נו אז מה? כמוני… בני אדם.

מהו פרויקט החלומות שלך וכמה כסף צריך כדי לממן אותו?

פרויקט החלומות שלי הוא תערוכה של פסלים המחוברים לצינורות הנשמה, כך שאת נשימתם אפשר לראות בעין. בנוסף, הפסלים נעים במרחב, כך שבכל רגע ורגע ההתרחשות, היחסים והאינטראקציה בין האלמנטים והאנשים משתנה. זו תנועה מתמדת של חיים – אמנות חיה.

מה פריט הלבוש האחרון שקנית?

שמלה מאוד יפה לחתונה של הבן של בן זוגי. הרגשתי כמו זוכת פרס אוסקר!


רוצה להשתתף במדור? שלחו לנו מייל לכתובת [email protected]
לקריאת כל המדורים לחצו כאן

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden