כל מה שחשוב ויפה

ממגדלור למגדלור: 24 שעות בחופי תל־אביב

פורטפוליו Promotion: סתם יום של חול - Citykat Stories מאיירים את הרגעים היפים בחוף של תל־אביב, בתערוכת איורים מיוחדת במוזיאון ארץ ישראל לרגל שבוע האיור

קבוצת המאיירים Citykat Stories יוצאים למסע מאויר לאורך החוף של תל־אביב – ממגדלור נמל תל־אביב עד למגדלור נמל יפו. בדרך הם לוכדים רגעים אנושיים, מוכרים, מפתיעים ומעוררי מחשבה: מוכר הארטיקים מאיים ״אני הולך״, דייג מביט אל האופק; צעירה רוכבת על אופניים לאורך הטיילת, אישה עם צידנית מעבירה יום בים; מתרגלי יוגה מברכים את השמש על גלשני סאפ, צעירים מתאמנים בכדורעף חופים, ים של מטקות; גברת עם כלבלב בחוף הכלבים, נשות יפו בלבוש צנוע טובלות רגליים בגלים; לפני שהולכים הביתה מסירים את החול במקלחת הציבורית, שאריות היום שנותרו על קו המים, נערה לבדה ברגע של הרהור לעת שקיעה.

אירה גינזבורג, לוטם וינרוב-אטלן ותמר בן ג׳ויה, קבוצת Citykat Stories, מציגים את סדרת האיורים בחנות מוזיאון ארץ ישראל, בתערוכה שאוצרת יונה הראל. האיורים מודפסים בטכניקת ריזוגרף, המשלבת בין מכונת שכפול משרדית להדפסת משי, ומעשירה את האיורים בעומק וחיות. מבחר מהאיורים מוצעים למכירה מיוחדת במהלך התערוכה.

ההתבוננות ברגעים המוכרים מזמנת הפוגה מהרעש העירוני, רגע להשתהות בו ולהיזכר בכוחו של הים, בייחודיות וביופי החבויים בסתם יום של חול.


ממגדלור למגדלור: 24 שעות בחופי תל־אביב
תערוכת איורים של קבוצת Citykat Stores; אוצרת: יונה הראל
חנות מוזיאון ארץ ישראל, חיים לבנון 2, תל אביב

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden