כל מה שחשוב ויפה
צחי דינר. צילום: שרון כרמי

צחי דינר מונה לראש המחלקה לתקשורת חזותית במכון הטכנולוגי חולון

פורטפוליו News: המעצב והיוצר צחי דינר מונה לראש המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית במכון טכנולוגי חולון; יחליף בתפקיד את איתן ברטל, שמילא את מקום ראש המחלקה בשנה האחרונה

צחי דינר, מעצב ויוצר בתחומי העיצוב השונים למעלה משני עשורים, הוא בוגר המחלקה לתקשורת חזותית במכון טכנולוגי חולון ובעל תואר שני בפילוסופיה ותרבות דיגיטלית. מאז סיום לימודיו הוא משלב הוראה באקדמיה ופעילות בתחומים המסחריים, מתוך מטרה לגשר בין העולמות. במשך השנים יזם ופיתח מיזמים הקשורים לעיצוב ומחקר, השתתף בתערוכות העוסקות בקשרים של עולם העיצוב והטכנולוגיה, והיה שותף במספר חברות עיצוב בארץ.

• רוצה לקבל את הכתבות שלנו לתיבת המייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>

״המעצב, בייחוד זה העוסק בתחומי התקשורת החזותית על גווניו השונים, מקבל בשנים האחרונות את המקום המכובד שלו בשולחן ההחלטות״, אומר דינר עם המנוי. ״יש הכרה בחשיבות העיצוב והצורך במעצב כשותף שווה וחשוב בתהליכים פורצי דרך. במקביל, תחום העיצוב עצמו עובר שינויים מהותיים המשפיעים על תחומי הידע ועל ארגז הכלים של המעצב. במציאות העכשווית מתקיימת חפיפה בין יסודות העיצוב הקלאסי מצד אחד למול המגמות והצרכים החדשים שהמציאות הדינמית והקצבית מכתיבה. יחד הם תורמים ליצירת עוד ועוד תתי־תחומים וציפיות חדשות מהמעצב.

״המטרה שלנו היא לספק מטריה רחבה של ידע,  תוכן ויכולות מעשיות יחד עם הכרות של עולמות חופפים כמו חדשנות, אסטרטגיה ומחשוב בכדי לצייד את המעצב הבוגר באיכויות ובכישורים הממצים את הכישרון והפוטנציאל האישי שלו, בכל תחומי התקשרות החזותית החדשה״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

2 תגובות על הכתבה

  1. הדס

    אני לא מכירה את צחי ומניחה שהוא ראוי לתפקיד, אבל בחייאת – אוטוטו אנחנו ב-2020 ועדיין לא נמצאה מעצבת אחת שתאייש את תפקיד ראש המחלקה לתקשורת חזותית (בחולון כמו גם בבתי ספר אחרים)? "המעצב" אולי כבש את מקומו בין מקבלי ההחלטות, אבל המעצבת – מה איתה? ומי יעלה על דעתו לכלול אותה בכלל בשיח כל עוד הוא נחלת גברים בלבד?

  2. אמיר

    לא יודע לגבי ראש המחלקה אבל לפני הדיקן הנוכחית הייתה בראש הפקולטה לעיצוב הדיקנית דנה אריאלי

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden