כל מה שחשוב ויפה
קרקס הבריחה: שבוע העיצוב ירושלים 2021
צילום: דנה מור

קול קורא: כנס בית הספר של העיר

פורטפוליו News: בית ליבלינג – מרכז העיר הלבנה מזמין יוצרים וחוקרים להגיש הצעות לכנס שיבחן את העיר כמרחב ספונטני ורב־חושי של מחקר ופעולה

אמנים, אדריכלים, מעצבים, חוקרים ואנשי חינוך מוזמנים להציע עבודות אמנות ועיצוב, סדנאות, מחקרים ומאמרים שיוצגו בכנס הראשון של בית הספר של העיר, שיתקיים באפריל 2020 בתל־אביב-יפו. הכנס יקדם דיון תרבותי־אמנותי־אדריכלי לגבי משמעותה של חווית המגורים בעיר והעיסוק בה במסגרות שונות, בהן בתי ספר, מוזיאונים ומוסדות תרבות. בכנס יוצגו גישות ותוכניות לימוד העוסקות בעיר כגוף ידע המשלב שיח אסתטי־פוליטי, תיאורטי ומעשי עם פרקטיקות עיצוב פיזי ופואטי: אדריכלות ועיצוב, מלאכות, ספרות, קולנוע ושירה, תוך הרחבת השיח שבין גוף לבין מרחב עירוני ואדריכלות.

• רוצה לקבל את הכתבות שלנו לתיבת המייל? הירשמו כאן לניוזלטר שלנו >>

בית הספר של העיר, הפועל בבית ליבלינג ובבתי ספר בתל־אביב-יפו, מפתח רעיונות ופרקטיקות של חשיבה והתבוננות על העיר כמרחב לימוד. בית הספר מתייחס אל העיר כמרחב שבו אנחנו לומדים זה מזה, חולקים ידע, רעיונות, מחשבות, מיומנויות וניסיון. העיר אינה מרחב מובן מאליו, אלא פלטפורמה יום־יומית לדיון ציבורי והתבוננות ביקורתית של תושביה על המקום שבו הם חיים.

הגשת הצעות

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden