כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

מימין: גיא אביטל ורן טננבאום. צילומים: מ״ל

5 תגובות על הכתבה

 1. מירב פיקרסקי

  כתבה מרגשת על הכולל. אני התחלתי את לימודי הציור שלי עם רן וגיא לפני ארבע וחצי שנים. אני מודה ומוקירה על הזכות שנפלה בחלקי ללמוד עם מורים ותלמידות/ים מעולים ובסביבת לימודים מפרה, פתוחה, שחוקרת לעומק את עולם הציור וכפועל יוצא מזה גם את מי שאנחנו ואת מה שיש לנו לתת לעולם.

 2. בועז לוונטל

  המקום יקר לליבי כך גם רן וגיא ואני חושב שהכולל הוא אחד המקומות המסקרנים נותני ההשראה ביותר שבנמצא. כל פעם שאני מבקר אני רק אוסף גישות ורעיונות שלא הייתי מעלה בדעתי .הן מהיצירתיות והלימוד של רן וגיא והן מיכולתם הייחודיות של כל תלמיד ותלמיד.

 3. מירי שטראוס טללים

  מה שמאשיר (מלשון אושר) בהשתייכות לקבוצה של הכולל זו ההזדמנות להעשיר ולתקשר ביננו בשפה יותר ויותר מרובדדת, שפת הציור ולהפוך אותה ל'שפת אם' שניה.
  גיא ורן מלאים בידע תאורטי ובאנושיות, ברצון להעניק ולאפשר לכל אחד ואחת נגישות ושימוש בו.אין ספק שהקהילה שיצרו סביבם הינה קרקע פוריה ומענה לבדידות הקיומית, לנו כאמנים.

 4. נינה שדות

  רן וגיא הם הרבה יותר ממורים לציור ואמנות, הם מורים לחיים. מורי דרך להתפתחות ולביטוי אישי, השפה היא רחבה ביותר ומאפשרת לך למצוא את עצמך ללא צימצום והגדרה. הכולל הוא מקום יוצא דופן ואני כולי געגוע אחד גדול…

 5. פנינה ביגץ

  ללמוד עם הטובים ביותר בסביבה מחבקת ומפרה, אני ממליצה!!

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden