כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

מראה הצבה בתערוכה ״עושות היסטוריה״ במוזיאון חיפה לאמנות. צילומים: מ״ל

7 תגובות על הכתבה

 1. מודי למדן

  לאור מעמדן של הנשים בחברה בכלל ובאמנות בפרט, מן הראוי שהתערוכה תוארך ולא תקוצר. אפילו לנקוט בסוג של "אפלייה מתקנת" (לא מילה גסה).

 2. אתי

  תערוכה מעניינת, הייתי שמחה לבקר בה, חבל שהיא נסגרת מוקדם מהמתוכנן. לא הבנתי למה היא נסגרת מוקדם יותר, ההיגיון אומר להאריך, כדי לתת לתערוכה זמן להיראות ולא לקצר ובכך לסתום עליה את הגולל.

 3. רחל אלון

  בטוחה שלו המציגים היו גברים, התערוכה לא היתה נסגרת.
  הנשים אזרחיות סוג ב במדינה

 4. ניצה ודס

  נדהמתי לשמוע שאתם עומדים לסגור תערוכה כה חשובה כמו עושות היסטוריה , שהייתה סגורה מס. חודשים בשל מגיפת הקורונה , ועוד קודם לתאריך הנעילה המקומי . החלטה שגויה . אבקש מכם לשקול החלטה זו שנית ולהשאיר את התערוכה על כנה

 5. מיכל קלסובסקי

  שוב ושוב נחשפת מערכת היחסים הכוחנית בין מוסדות האמנות והאמנים/יות. מדוע לא לשלם שכר אמן? כל שרשרת התפקידים מקבלת שכר, חוץ מהאמנים/יות עצמם/ן. מה ההגיון המעוות בזה? אה…מציגים אתכם/ן, תשתקו.

 6. יודית יהב

  מתסכל ומבאס. לאמניות ולמבקרות. ביקרתי בתערוכה המעולה (שלא כתמיד במוזיאון זה) והתכוונתי להגיע שוב עם קבוצה כשייפתחו הדלתות. לא עוד.

 7. יודית יהב

  מתסכל ומבאס, לאמניות ולמבקרות. ביקרתי בתערוכה המעולה (לשם שינוי במוזיאון זה) והתכוונתי להגיע שוב עם קבוצה. לא עוד.

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden