כל מה שחשוב ויפה
תמיד כאן, תמיד בצלאל
קול קורא

קול קורא: מלגות האמנות והעיצוב של קרן התרבות אמריקה-ישראל

פורטפוליו News: ההרשמה למלגות באמנות פלסטית, תקשורת חזותית ועיצוב לשנת הלימודים 2020-21 של קרן התרבות אמריקה-ישראל הוארכה עד 6.8

מפעל המלגות של קרן התרבות אמריקה-ישראל על שם שרת מעודד ומטפח אמנים צעירים ומוכשרים באמצעות מלגות לימודים, מזה למעלה מ־0 שנה. מלגות הקרן, שמספרן מוגבל, מוענקות על סמך בדיקת תיק עבודות וראיון מול ועדה מקצועית למועמדים שהפגינו יכולות גבוהות במיוחד. הזוכים במלגות הקרן נעזרים בהן למימון שכר הלימודים, מימון ציוד וחומרים ולהעמקת הידע התאורטי והמעשי שלהם בעולם האמנות.

המלגות מוענקות לסיוע במימון שכר הלימוד עבור שנה״ל החולפת 2019-20 ו/או לצורך הוצאות הקשורות ישירות לתחום: רכישת מחשב וחומרים, הפקת קטלוג, הפקת פרויקט גמר, מסגור, מכשור, תשלום על קורסים, לימודי המשך במקצוע וכו׳.

השנה תעניק הקרן מלגות בתחומי האמנות הבאים:

  • אמנות פלסטית: רישום, ציור, פיסול, הדפס, מיצב, מיצג, צילום ווידאו-ארט
  • תקשורת חזותית: עיצוב גרפי, ברודקאסט, איור, אינטראקטיב, טיפוגרפיה, אנימציה, ניו מדיה
  • עיצוב: עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר וקרמיקה, עיצוב אופנה, טקסטיל וצורפות (כולל אביזרי אופנה, אביזרי לבוש, תכשיטים ואקססוריז)

תנאי סף:

  • אזרחי מדינת ישראל/תושבי קבע
  • סטודנטים בסוף השנה האחרונה ללימודיהם (2019-20) במוסד על תיכוני ללימודי אמנות: שנה ד׳ במסלול לימודים של 4 שנים ושנה ג׳ במסלול לימודים של 3 שנים.
  • גיל המועמדים: עד 35 במועד סגירת ההרשמה למלגות (6.8).
  • מועמד יחיד או זוג אמנים/מעצבים

ההרשמה באתר הקרן, ולאחריה יש להעלות תיק עבודות עם 10-15 דימויים/עבודות. השלב שני הוא ראיון אישי מול ועדת שופטים הכולל פרזנטציה. בין חברי הוועדה – אוצרים, מנהלי מוזיאונים ואמנים מובילים.

לשאלות ולפרטים נוספים: [email protected]

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden