כל מה שחשוב ויפה

מיליון כניסות: פורטפוליו ממשיך להתרחב

עם יותר מ־100 אלף דפים נצפים בחודש ומעל מיליון בשנה, מגזין פורטפוליו ממשיך לסקר את עולם התרבות - עיצוב, אמנות, איור, אופנה, טלוויזיה, קולנוע, אנימציה, דיגיטל ועוד - ומזמין את הקוראות והקוראים להירשם לניוזלטר

מגזין פורטפוליו ממשיך להתרחב: למרות המשבר המתמשך בעולם התרבות, בחודשים האחרונים הרחבנו את תחומי הסיקור, כותבים חדשים הצטרפו למערכת ומספר הקוראים גדל בהתאם. בחודש אוקטובר חצינו את קו המיליון כניסות מתחילת השנה, ומעל מאה אלף דפים נצפים באתר פורטפוליו בכל חודש!

באקלים תקשורתי עגום ולא יציב, בעוד שעמודי התרבות מצטמצמים ונעלמים בגופי התקשורת המסורתיים, אנחנו מדווחים מדי יום על המתרחש בענפי התרבות החזותית בארץ ובעולם, ורואים את עצמנו כחלק מהקהילה שאנו מסקרים. פורטפוליו ממשיך במחוייבות עמוקה למלא תפקיד עיתונאי מרכזי, לשמש מקור מידע אמין ומקצועי, ולדווח על כל מה שחשוב ויפה.

לציון השנה ה־15 השקנו קמפיין שבו חברו אלינו 18 מאושיות ענף התרבות החזותית – יוצרים מובילים, נציגים מקשת התחומים והתכנים של המגזין – שעליהם תוכלו לקרוא בפורטפוליו; וגם הם קוראים פורטפוליו ומתעדכנים בסיקור העקבי והמתמשך של עולם התרבות המקומי, שבא לידי ביטוי בפרסום יום־יומי של כתבות, ראיונות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות, האופנה, האיור ועוד.

משתתפי הקמפיין הם: אביב גרינברג, אמן רב־תחומי; אוהד בנית, אלמעצב, אמן ויוצר רב־תחומי; גלית גאון, אוצרת קוראת עיצוב; ג׳ניפר אבסירה, אמנית יוצרת דימויים; Dede Bandaid & ניצן מינץ, אמנים רב־תחומיים; דרורית גור אריה, אוצרת וחוקרת תרבות חזותית; טל גולני, אמנית ומנהלת עיצוב טרי; יערה קידר, אוצרת והיסטוריונית אופנה; לאה פרץ, מרצה לאמנות, עיצוב ואופנה; ליאור זלמנסון, אמן, אוצר וחוקר תרבות דיגיטלית; מיכאל ליאני, אמן; נירית טקלה, אמנית; סער פרידמן, בעלים משותף ומנהל עיצוב ראשי בחברת Open; עינת צרפתי, מאיירת וכותבת; סתיו פורגס, אמנית ויזמת תרבות; שושקה/זאב אנגלמאיר, דיווה, אמנית ואקטיביסטית; שרית שני חי, מעצבת רב־תחומית.

אנו מזמינים אותך להירשם לניוזלטר של פורטפוליו, שמביא עד אליך – שלוש פעמים בשבוע – את כל הכתבות, הראיונות, החדשות, המינויים והקולות־קוראים שהתפרסמו אצלנו במגזין, ושמאפשר לך לקבל מבט מהיר על כל מה שחשוב ויפה – וקורה עכשיו.

birds

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden