כל מה שחשוב ויפה
אודי קרמסקי בגלריה פריסקופ. צילום: יואב פלד Peled Studios

האדריכל אודי קרמסקי מונה לראש המחלקה לעיצוב פנים במכון טכנולוגי חולון

פורטפוליו News: האדריכל אודי קרמסקי מונה לראש המחלקה לעיצוב פנים במכון טכנולוגי חולון. יחליף את אדר׳ ניני ורשבסקי שכיהן בתפקיד בשבע השנים האחרונות

אדר׳ אודי קרמסקי מרצה במכון טכנולוגי חולון משנת 2007. בוגר בצלאל בעיצוב סביבתי ובעל תואר באדריכלות מ־Pratt Institute (ניו יורק). בפרקטיקה הפרטית שלו הוא מתמחה בתכנון מבני ציבור ומתחמי חינוך, וחלק נכבד מעיסוקו הוא עיצוב פנים.

קרסמקי הוא מתכנן גלריה ויטרינה במכון, והיה אוצר תערוכת הבוגרים של המחלקה לעיצוב פנים השנה תחת הכותרת ״עיצוב פנים כמעשה עירוני״. ״אנו מתייחסים לחלל בהנחה שאנשים הם חלק אינטגרלי ממנו ואילו לחומרים אנו מתייחסים כאל מה שמייצר מקום ידידותי ומשדר איכות למשתמשים במובן מאוד רחב״, אומר קרמסקי לרגל המינוי.

אודי קרמסקי. צילום: אלון אולג

״אנו מייצרים חללים לפי פרוגרמות ועושים את זה מהמבט הפנימי. באדריכלות טהורה זה לעתים נזנח והפנים נותר לא מטופל. מעשה העיצוב הנכון בטיפול בחלל נותן לחומר להיות נוכח ולהראות את הדרך שבה נוצר. זה גורם למשתמש לתחושה של נוחות ואמפתיה לידו.

״אנחנו נמצאים בתקופה ששואפת לכך שמעצב הפנים יהווה שותף אינטגרלי במערכת העירונית. יש צורך למצוא את הדרך גם לנצל את הקיים ולהעביר אותו לשימוש מחדש״. 

פרופ׳ דודי ראב״ד, דיקן הפקולטה לעיצוב במכון טכנולוגי חולון: ״שבע השנים של כהונת ניני ורשבסקי יצרו כר נרחב של עיצוב פנים שאינו קופא בין ארבע קירות, ואודי קרמסקי הנכנס כעת להחליפו, ירחיב ויחזק את זווית המבט הזאת של ׳מעצב פנים׳ הרואה סביבו.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden