כל מה שחשוב ויפה
יוסי למל, מקרה קורונה

הרשימה המשותפת // 8.10.2020

מקרה קורונה של יוסי למל בגלריה ויטרינה; מרתון הצילום השביעי: מהדורת הסגר; תדר של סולידריות; דוקוסטרים: גם באוקטובר

יוסי למל בגלריה ויטרינה

מקרה קורונה, תערוכת יחיד של המעצב והאמן יוסי למל, נפתחה בפורמט דיגיטלי בגלריה ויטרינה של מכון טכנולוגי חולון. בשובבות ובהומור למל מציף את המבקרים בדימויים יצירתיים המתייחסים אל נגיף הקורונה, שאותם הכין לאורך תקופת ההסגר הגלובלי, כמעט על בסיס יומי. הדימויים הישירים, עוצמתיים ומלאי דמיון, עוצבו מדי יום בקו עיצובי ברור ופלטה ספציפית, על פי פורמט דפוס של כרזה מסורתית.

יוסי למל, מקרה קורונה

הגר בדר, זוכת המקום הרביעי במרתון הצילום הביתי הראשון

מרתון הצילום השביעי: מהדורת הסגר

PHOTO IS:RAEL יקיימו מחר (שישי 9.10) את מרתון הצילום השביעי ע״ש יוסי ביינארט. מרתון הצילום הוא חגיגה בהשתתפות מאות צלמים שלוקחים חלק בחוויה קבוצתית ואישית המבוססת על אתגרי צילום סודיים בזמן מוגבל. המרתון מיועד לחובבי צילום מקטן ועד גדול. אין הגבלה על סוג הצילום וניתן לצלם בטלפון סלולרי או מצלמה מקצועית.

בפעם השנייה בפורמט מיוחד ומותאם לתקופה, המרתון יתמקד במרחב הביתי. אפשר להשתתף כצלם בודד או ביחד עם בני המשפחה. המרתון יוזנק אונליין בשעה 09:00, במהלך ארבע השעות של המרתון יישלחו למשתתפים שישה אתגרי צילום סודיים שיצטרכו להתבצע בפרק זמן קצוב במרחב האישי. בסוף המרתון יהיה על המשתתפים להעלות את התמונות של האתגרים השונים לאתר המרתון. להרשמה >>


תדר של סולידריות

תרבות של סולידריות היא יוזמה של עזרה הדדית של מתנדבות ומתנדבים שהוקמה במרץ האחרון לנוכח משבר הקורונה ופועלת מאז כדי לספק ביטחון תזונתי וסיוע לאלו הפגיעים ביותר – קשישים, פליטים, משפחות בסיכון, עובדות תעשיית המין, אמהות חד הוריות, נכים, תשושי נפש – יהודים, ערבים, חילונים ודתיים כאחד.

בשבוע שידורים מיוחד (7-14.10) יתארחו בכל יום דיג׳יים ומוזיקאים לצד תכניות שיח שבהן ידברו באופן פתוח על אקטיביזם, קהילה ואכפתיות רדיקלית. במהלך השבוע תפעל באתר התדר חנות וירטואלית שכל ההכנסות שלה (100%!) תרומה להמשך הפעילות של תרבות של סולידריות, הודות לעשרות מסעדות, חנויות, מוסדות ואמניות/ים שתרמו את התשורות לפרויקט.

הציירת והגנב, באדיבות קולנוע לב

דוקוסטרים: גם באוקטובר

דוקוסטרים, אירוע האונליין האוצרותי של פסטיבל דוקאביב מביא את מיטב סרטי הדוקו חוזר לפעילות. בין הסרטים שיוקרנו הציירת והגנב, שזכה לציון לשבח בפסטיבל דוקאביב האחרון. יוצרות ויוצרים מפנים את המצלמה אל הוריהם ומעבר, ביניהם הסרט עיניים כחולות עיניים חומות בבימויה של אילנה צור ז״ל, היוצרת ומייסדת דוקאביב שהלכה לעולמה בחודש ספטמבר האחרון, מחווה לבמאית הצ׳יליאנית מייטה אלברדי עם הסרט החפרפרת, שהשתתף בפסטיבל דוקאביב השנה לצד סרטיה שעת התה וילדים גדולים.

מחיר: 15 ש״ח להקרנה בודדת ו־80 ש״ח לצפייה בכל הסרטים בתוכנית. מרבית הסרטים יהיו זמינים לצפייה בתאריכים 31-1 באוקטובר ומספר הכרטיסים מוגבל.

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden