כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: reshuffle

פורטפוליו News: הטרנדולוגית עדי יופה משיקה דו״ח מגמות שנתי ויוזמת תערוכה של עבודות אמנות המתכתבות עם התמה המרכזית - אחרי המבול

מדי שנה הטרנדולוגית עדי יופה משיקה את דו״ח המגמות השנתי שלה לשנה הקרובה. דו״ח זה, העוסק בהשפעות הגלובליות על תחומי החברה, העסקים והתרבות, משמש כלי למנהלים רבים במשק. השקת הדו״ח הוא אירוע שמושך מאות משתתפים, אנשי מקצוע ויוצרים שמגיעים לקבל השראה וכלים להתמודד עם העתיד, שבימים אלו נראה שברירי מתמיד.

השנה החליטה יופה להרחיב את היריעה, ולהציג יחד עם איש התוכן אייל דה ליאו תערוכה של עבודות אמנות המתכתבות עם התמה המרכזית. העבודות כולן יוצגו באופן דיגיטלי ושלוש עבודות נבחרות יודפסו ויוצגו בגלריה 3×3, גלריית חלונות ראווה לאמנות חברתית, שהוקמה בידי המעצבת מיכל שפירא והאדריכלית ליהי גרסטנר.

התערוכה מבקשת לתת במה לאמנים.יות מקומיים.ות להציג את הפרשנות שלהם.ן לחיים ש״אחרי המבול״, ולייצר מראה מגוונת של תפיסות עולם שונות לגבי העתיד. הדו״ח יעסוק בחיים שאחרי הקורונה, במשמעויות העתידיות של חיים בסגר ובתפיסת עולם הגורסת שריחוק חברתי הוא ״הנורמלי החדש״.

האינטראקציה האנושית עצמה עוברת reshuffle בכל מובן: השאלות העיקריות שננסה להציג עליהן פרשנות יהיו ההשפעות של אותו reshuffle על האופן שבו נחיה, נקיים מערכות יחסים אנושיות ונתנהל במרחב הפיזי.

גד זהבי, One Way

גלריה 3×3. צילום: נירי גתמון

על ההצעה לכלול:

  • דימוי, תמונה או סקיצה ברורה של העבודה המוצעת (דו־ממד בלבד) בפורמט jpg או pdf בלבד, בנפח שלא יעלה על 5MB (ושיתאימו להדפסה בגודל מקסימלי של 1.85/1.85 מטרים)
  • הסבר קצר, עד 150 מילים, המתאר את הקונספט וההקשר לנושא
  • מידות העבודה והאם הוצגה בעבר (ובאיזו מסגרת)
  • כמה משפטים על היוצר.ת.
  • את ההצעה יש לשלוח למייל: [email protected]
  • תאריך אחרון לשליחת הצעות: 1.11.20
birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden