כל מה שחשוב ויפה
הילה פיינברג, קולקציית סתיו־חורף 20/21. צילום: מיכאל טופיול

רשימת קניות // 8.11.2020

הילה פיינברג לבית ולחוץ, מיטל ששון נהנית מהשקט, קלווין קליין למען האינדיבידואליות, המצעים של דורין פרנקפורט וערד טקסטיל

הילה פיינברג לבית ולחוץ

הילה פיינברג חזרה ארצה מפריז בשנת 2016 והקימה את המותג העצמאי HILA FEINBERG, שמתאפיין באסתטיקה מינימליסטית וצבעוניות מונוכרומטית. קולקציית סתיו־חורף 20/21 של המותג נולדה בין שני סגרים מתוך הבנה ״שהבגד הוא הבית של הגוף שלנו ושהבית שלנו הפך למקום עבודה״. הקולקציה, בבדים טבעיים ורכים, מאופיינת בגזרות מכילות ונינוחות, המספקות מראה שלם ומובנה גם בבית וגם בחוץ.

מחירים: 360-1,290 ₪
לפרטים: hilafeinberg.com

הילה פיינברג, קולקציית סתיו־חורף 20/21. צילומים: מיכאל טופיול


מיטל ששון נהנית מהשקט

Enjoy The Silence, קולקציית סתיו־חורף 20/21 של I,Ms.T – המותג העצמאי לבגדי נשים שהוקם ב־2007 על ידי המעצבת מיטל ששון – שואבת השראה מהתבוננות בטבע הדומם שהווה בעבורה ״אי של שפיות״ בתקופה כאוטית זו. 

ששון מתמקדת בחקירת הגבולות שבין הלביש לבלתי לביש, עם השפעות מתרבויות שונות, קונסטרוקציה ודה־קונסטרוקציה, צבעוניות מונוכרומטית ואהבה לפרטים ומרקמים. הפריטים מכוונים לנוחות והתעטפות אך כמו בטבע הסוער מכילים ניגודיות ושבירה, אם זה על ידי בדים ״טכניים״ או צבע עז שכמו בא לקרא תיגר.

מחירים: 450-1,600 ₪
לפרטים: instagram.com/meytalsasson

מיטל ששון, קולקציית סתיו־חורף 20/21 של I,Ms.T. צילומים: עמרי תקוע

birds

קלווין קליין למען האינדיבידואליות

קלווין קליין משיק קולקציית קפסולה ייחודית המוקדשת לביטוי של האינדיבידואליות, עם בגדי גוף ופריטי לבוש יוניסקס שמזוהים עם המותג, המשלבים הדפסים אורבניים ופרחוניים עם פריטי דנים. השקת הקולקציה מלווה בקמפיין שמציג דימויים שמבקשים לאתגר את הנורמות הקיימות של זהות מגדרית, גזע, נטייה מינית, גיל ומבנה גוף. 

מחירים: 95-449 שח
לפרטים: factory54.co.il

קלווין קליין. צילומים: פקטורי 54


המצעים של דורין פרנקפורט וערד טקסטיל

שיתוף הפעולה בין ערד טקסטיל ודורין פרנקפורט כולל שני סטים של מצעי מיטה העשויים כותנת סאטן איכותית, עם הדפסים ששואבים השראה ממקומות רחוקים. הראשון בגווני כחול ולבן בהשראת חופשה באיי יוון והשניף בגווני בורדו עמוק וכחול פטרול, נוצר בהשראת חופשה כפרית באנגליה הקרירה. 

כל סט כולל ציפה וציפית בשני הדפסים, הדפס שונה בכל צד. הסדין מורכב מהדפס משולב ומחולק לשני חלקים כך שאפשר לבחור איזה מההדפסים הוא הדומיננטי. גודל הציפה 200/220 ס״מ; סדין זוגי 160-180/200 ס״מ (גובה 30 ס״מ), ציפיות 70/50 ס״צ.

מחיר: 1,150 ₪ לסט
לפרטים: dorinfrankfurt.com

המצעים של דורין פרנקפורט וערד טקסטיל. צילומים: אסף עיני

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden