כל מה שחשוב ויפה
תמיד כאן, תמיד בצלאל
ססיליה בנגולה, Sound of the Trap. צילומים: יאיר מיוחס

תערוכת מכירה למען מרכז המחול ״כלים״ בבת ים

פורטפוליו News: ״לעצור לרגע״, תערוכת מכירה מצילומי יאיר מיוחס למען מרכז המחול ״כלים״, תתקיים אונליין ובסופ״ש 19-21.11 בליברה לופט

בסוף השבוע הבא – 19-21.11 תתקיים בליברה לופט בתל אביב תערוכת מכירה של צילומים ממופעי מחול, של הצלם יאיר מיוחס, שהכנסותיה מיועדות להצלת מרכז ״כלים״ לכוריאוגרפיה ומחול בבת ים.

כלים הוא גוף יחיד במינו בתחום הכוריאוגרפיה, הקושר בין אומנות ומחוייבות חברתית, מוכר ע״י משרד התרבות, ופועל בבת ים. משבר הקורונה הביא להפסקת כל הפעילות החשובה והייחודית במרכז: עבודה עם קהילות בעלות צרכים מיוחדים, בעלי מוגבלויות ראיה, נוער עם לקויות למידה, טיפוח יצירה צעירה של  מחול עכשווי, מחקר אמנותי, תכנית לכוריאוגרפיה ותכנית שהות לאמנים.

התערוכה הייתה אמורה להתקיים בחודש מרץ 2020, ״אז, לא דמיינו שנעצור לכל כך הרבה רגעים, וזמן הקורונה הביא את המרכז למחול וכוריאוגרפיה ׳כלים׳ לסכנה ממשית של סגירה״, אומרת אוצרת התערוכה רונית רייק.

ענת דניאלי. צילומים: יאיר מיוחס

וילי דורנר, Bodies in urban spaces

מכירת העבודות נועדה לגייס כספים שייאפשרו את המשך פעילותו האמנותית, חברתית וחינוכית של המרכז. את העבודות ניתן לראות ולרכוש אונליין באתר כלים. המכירה בליברה לופט תלווה במופע מתוך היצירה ״אנא ואגאנא״ מאת ענת דניאלי.


אירוע מכירה: 19-21 בנובמבר, ליברה LOFT, בית אלפא 17, תל אביב־יפו. להרשמה לאירוע הפתיחה: [email protected]

אסף אהרונסון, חדווה

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden