כל מה שחשוב ויפה
שחר אבנט, המקום מעבר לחלומות
שחר אבנט, המקום מעבר לחלומות. צילומים: מיכל חלבין

רשימת קניות // 22.11.2020

מעבר לחלומות של שחר אבנט, Zuny מגיע לישראל מטאיוואן, כולם נרדמים בשמירה, החנוכיות של סטודיו Clos, קולקציית הקפסולה של ליוויס ו־FARM Rio

המקום מעבר לחלומות של שחר אבנט

שחר אבנט משיקה את קולקציית סתיו/חורף 20־21 עם השם המחייב The Place Above The Dreams, שמסמל את הרגע שבו היא הרגישה שכל חלומותיה התגשמו, ואז הבינה שזו רק ההתחלה. זה מקום שבו ציפורים שוחות עם דגים ומשחקות עם אריות; צמחים ובעלי חיים מדברים זה עם זה; המים, האדמה והשמיים הופכים לאחד, והכל מתנהל בהרמוניה מושלמת.

מחירים: 300-2,800 ₪
להשיג: moxietlv.com

שחר אבנט, המקום מעבר לחלומות שחר אבנט, המקום מעבר לחלומות שחר אבנט, המקום מעבר לחלומות


Zuny מגיע לישראל מטאיוואן

Zuny הוא מותג הום־דקו שמקורו בטאיוואן, הידוע בעיקר בזכות משקולות הנייר והספריות שלו. מקורו של המותג בטאיוואן, ומוצריו העשויים בעבודות יד מעור סינתטי, הם חלק מסדרת דמויות מעוצבות בקו עכשווי ומינימליסטי, עם קריצה שובבה ומתוחכמת. הדמויות מתאימות את עצמן לחדרי ילדים, למשרדים או למדפים בסלון. בסדרה אפשר למצוא גם מעצור דלת ומשקולות נייר, המיובאים ארצה על ידי רשת טולמנ׳ס דוט.

מחירים: 195-322 ₪
לפרטים: tollmansdot.co.il

Zuny מגיע לישראל מטאיוואן

Zuny מגיע לישראל מטאיוואן. צילומים: טולמנ׳ס דוט

Zuny מגיע לישראל מטאיוואן Zuny מגיע לישראל מטאיוואן


כולם נרדמים בשמירה

כולם נרדמים בשמירה הוא שיתוף פעולה בין בית האופנה קום איל פו למותג החדש והמסקרן SAMEHOOD  של שני בוגרים צעירים לעיצוב משנקר ובצלאל, תומר אבן ארי ושקד שביט. ליין החולצות של המותג הוא פרויקט המשך לקולקציית הגמר של אבן ארי במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, שעסק במחאה הישראלית, תוך העברת ביקורת נוקבת על אופייה. קולקציית חולצות הטי מודפסת בעבודת יד, בדפוס רשת ובמהדורה מוגבלת, ונמכרת בחנות הדגל של קום איל פו בנמל תל אביב ובאתר האינטרנט של הפרויקט. 

מחיר: 199-249 ₪
לפרטים: Nirdamim.com

תומר אבן ארי ושקד שביט, כולם נרדמים בשמירה. צילומים: גיא רשקובן

תומר אבן ארי ושקד שביט, כולם נרדמים בשמירה תומר אבן ארי ושקד שביט, כולם נרדמים בשמירה


החנוכיות של סטודיו Clos

לכבוד חג החנוכה השיקו בני הזוג נוי בירי וניב עמנואל מסטודיו Clos שני דגמים חדשים של חנוכיות, בעלות קווים נקיים בגוונים עדינים ובעיצוב מודולרי חכם, שמשאיר למשתמש חופש עיצובי דרך פירוק והרכבה וכך מחדש ומשנה את מראה החנוכייה. החנוכיות עשויות בטון מצופה לכה ועץ.

הדגם הראשון בנוי משלושה חלקים בגבהים שונים, עומקי הקנים מייצרים קו גובה אחיד בין כל הנרות פרט לשמש, מה שיוצר חנוכייה כשרה כהלכה.  החנוכייה השנייה מורכבת משלושה חלקים מודולריים המונחים על מסילת עץ המאגדת אותם. החלקים נעים על גבי המסילה ואפשר למקם אותם בשלושה מיקומים שונים ולייצר מראות שונים.

מחירים: 250-390 ₪
לפרטים: studio-clos.com 

החנוכיות של נוי בירי וניב עמנואל, סטודיו Clos

החנוכיות של נוי בירי וניב עמנואל. צילומים: סטודיו Clos

החנוכיות של נוי בירי וניב עמנואל, סטודיו Clos החנוכיות של נוי בירי וניב עמנואל, סטודיו Clos


קולקציית קפסולה של ליוויס ו־FARM Rio

מותג הדנים האמריקאי ליוויס משיק קולקציית קפסולה עם המותג הברזילאי FARM Rio, עם מסרים ירוקים של שמירה על איכות הסביבה, חיבור לטבע ומבט אופטימי לעתיד. המותג, שנוסד לפני 23 שנים, נודע בזכות ההדפסים המקוריים שלו הרואים בטבע כמקור השראה נצחי, ומציגים את האקלים והנופים הטרופיים, האנרגיות הגבוהות ושמחת החיים המאפיינים את ברזיל.

הקולקציה כוללת פריטי דנים איקוניים של ליווייס כמו ג׳ינסים באורכים שונים, ז׳קטים וחצאיות, לצד טי־שירטס וסווטשירטים. הקמפיין העולמי של הקולקציה כולל מהלך חברתי וסביבתי למען שימור והצלת היערות בברזיל ושתילת 14,000 עצים חדשים.

מחירים: 250-890 ₪
לפרטים: factory54.co.il 

birds

קולקציית הקפסולה של ליוויס ו־FARM Rio

קולקציית הקפסולה של ליוויס ו־FARM Rio. צילומים: פקטורי 54

קולקציית הקפסולה של ליוויס ו־FARM Rio קולקציית הקפסולה של ליוויס ו־FARM Rio

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden