כל מה שחשוב ויפה
יום פתוח בבצלאל
צילום: יובל נאור

ביום שלישי: יום פתוח מקוון לתכניות התואר הראשון בבצלאל

פורטפוליו Promotion: יום פתוח מקוון למחלקות התואר הראשון באקדמיה בצלאל - עיצוב תעשייתי, עיצוב קרמי וזכוכית, תקשורת חזותית, אמנות, אמנויות המסך, צילום, צורפות ואופנה, ארכיטקטורה ותרבות חזותית וחומרית - יתקיים ביום שלישי 5.1

ביום שלישי הקרוב, 5.1.21, יתקיים היום הפתוח המקוון למחלקות התואר הראשון בבצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים: עיצוב תעשייתי, עיצוב קרמי וזכוכית, תקשורת חזותית, אמנות, אמנויות המסך (אנימציה ווידאו), צילום, צורפות ואופנה, ארכיטקטורה ותואר עיוני בתרבות חזותית וחומרית*. הלו״ז של היום הפתוח תוכנן באופן שיאפשר למתעניינים, שעד כה היו רגילים לעלות בחודש ינואר לפסגת הר הצופים ולבקר ביום פתוח פיזי, להתרשם אונליין ממגוון התחומים הנלמדים בבצלאל, להיפגש עם ראשי המחלקות ולקבל תשובות לכל השאלות.

ביום הפתוח יתקיימו מפגשים עם כל ראשי המחלקות, אנשי ונשות סגל מתוך המחלקה ועם סטודנטים, סטודנטיות, בוגרות ובוגרים מהמחלקה. במהלך היום יתקיימו מפגשים עם המנהל האקדמי שבהם יוסבר על תהליך ההרשמה, על תנאי הקבלה ועל תכנית חילופי הסטודנטים הרחבה של האקדמיה עם מעל 180 מוסדות בעולם לאמנות, לעיצוב ולארכיטקטורה.

יום פתוח בבצלאל

צילום: יובל נאור

birds

בנוסף יתקיימו מפגשים עם דקנאט הסטודנטים על מעטפת התמיכה הנרחבת המאפשרת לכל סטודנטית וסטודנט למצות את מירב הפוטנציאל האמנותי: מלגות שכר לימוד על בסיס סוציו־אקונומי ובעבור חונכות ומעורבות, שנה ראשונה בחינם לחיילים משוחררים, מעונות במרכז העיר ובהר הצופים, מערך תמיכה מקצועי משמעותי, התאמות עבור סטודנטים לקויי למידה, עולים חדשים, סטודנטים דוברי השפה הערבית ולבעלי צרכים ייחודיים. כמו כן, בצלאל מעניקה הזדמנות להשתתף במגוון רחב של פרויקטים נושאי מלגות וקורסים משלבי עשייה חברתית המתקיימים בתוך ומחוץ לכותלי האקדמיה.

בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים היא המוסד הגדול, הוותיק ביותר והמשפיע ביותר בתחומי האדריכלות, העיצוב והאמנות. רוב תכניות הלימודים בה היו הראשונות מסוגן בישראל כשנפתחו. היא מתאפיינת במהירות תגובותיה לשינויים תרבותיים ובגאוותה על דורות הבוגרים שלה, חוד החנית של האמנים, המעצבים והארכיטקטים הישראליים בארץ ובעולם.

בזכות התשוקה ליצירתיות וההקפדה על איכות ומצוינות, מובילה בצלאל כבר למעלה ממאה שנה את השיח התרבותי והאמנותי במדינת ישראל, וממלאת תפקיד מכריע בעיצוב זהותה התרבותית של המדינה.

לפרטים ולהרשמה >>

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden