כל מה שחשוב ויפה
הגרביונים של זוהרה
הגרביונים של זוהרה. צילום: דור שרון

רשימת קניות // 3.1.2021

הגרביונים של זוהרה, השטיחים של אילה כהן, קולקציית החורף של Toledano, הסריגים של Ba&Sh

הגרביונים של זוהרה

את ההשראה להקים מותג גרביונים קיבלה דנה רפפורט מטיוליה בעולם. היא הבינה שהתחום בארץ בתול לחלוטין וראתה בכך הזדמנות עסקית חד פעמית. לפני עשר שנים היא החליטה להקים עסק לעיצוב גרביוני נשים בהדפסות מיוחדות, והיום היא כבר משווקת אותן ל־250 נקודות בארץ ובעולם. 

עד שפרצה זוהרה לשוק המקומי, הגרביונים התאפיינו בצבעי אפור, שחור ונוּד; ״המטרה שלי הייתה לעשות מהם אקססוריז צבעוניים עם סטייל ועניין״, היא אומרת. המוטו שלה הוא ״אמנות דרך גרביונים״, ולדבריה הפריט ההכרחי כל כך לא חייב להיות משעמם אלא כזה שהאישה תרגיש בו הכי נוח שאפשר.

קולקציית החורף הנוכחית כוללת יותר מ־100 דגמים שונים, חלקים ומודפסים, עם פרינטים וצבעים מתחלפים, כשהמובילים הם שילובים טיפוגרפיים שונים, שילובי ניאון ומגוון פרחים אביביים. תחת המותג מעוצבים גם גרביונים לילדות כמו גם בגדי ילדים, ובקיץ מציעים בזוהרה גם ליין של בגדי ים. 

מחירים: נשים – 70-100 ₪; ילדות – החל מ־50 ₪
להשיג: zoharatights.co.il

הגרביונים של זוהרה

הגרביונים של זוהרה. צילומים: נטשה זריקר

הגרביונים של זוהרה

הגרביונים של זוהרה

הגרביונים של זוהרה

צילום: דור שרון


השטיחים של אילה כהן

אילה כהן, מציגה את קולקציית השטיחים הראשונה שלה, בהשראת השורשים שלה – תרבויות תימן ומרוקו, שתי תרבויות עשירות בעבודת יד, במלאכות אמן ובחומריות מגוונת. לעולם השטיחים הגיעה כהן בזמן לימודי התואר בעיצוב פנים במכון טכנולוגי חולון, שם החלה לחקור חומרים רכים ואריגה, תוך יצור אוביקטים, בעיקר עבודות קיר עם דגש על טקסטורה, צבע וחומר. כל השטיחים מעוצבים על ידה ומיוצרים בעבודת יד בבית מלאכה משפחתי בהודו. 

מחירים: 460-1650 ₪
להשיג: ayalacohen.com

השטיחים של אילה כהן

השטיחים של אילה כהן. צילומים: ולריה מוניס

השטיחים של אילה כהן השטיחים של אילה כהן

birds


חורף 20/21 של Toledano

הילה טולדנו מציגה קולקציית חורף חדשה ל־Toledano, הכוללת סדרת תיקים פרקטיים בגודל ובחלוקה. התיקים עשויים מעורות נוקשים וגם רכים, והם יכולים להינשא בכמה צורות ולהפוך מפאוץ׳ לתיק כתף או קרוס. כל תיק הוא פיתוח אורגני של תיק קיים, וכך נוספה לתיק הקלאץ׳ Carla המסורתי, רצועת כתף ארוכה המאפשרת לו לקבל צורה ופונקציונליות חדשה. 

מחירים: תיקים – 1285-2740 ₪; ארנקים כיסויי דרכון: 285-940 ₪
להשיג: toledano.studio

חורף 20/21 של הילה טולדנו

חורף 20/21 של הילה טולדנו. צילומים: דודי דיין

חורף 20/21 של הילה טולדנו חורף 20/21 של הילה טולדנו חורף 20/21 של הילה טולדנו


הסריגים של Ba&Sh

Barbara Boccar & Sharon Krief הן שתי חברות שאהבתן המשותפת לאופנה הובילה אותן להקים את Ba&Sh, מותג שהוקם על ידי נשים ובשביל נשים. הסגנון העיצובי הפריזאי בנשמתו, משקף חופש, אלגנטיות בלתי מתאמצת ושמחה. בין שאר הפריטים מוצעים סדרת סריגים רכים בצבעים חמים, וכעת בהנחה של 30%.

מחירים: 1,100-1,300 ₪
להשיג: boutique77.co.il

הסריגים של Ba&Sh

הסריגים של Ba&Sh. צילומים: מ״ל

הסריגים של Ba&Sh

הסריגים של Ba&Sh

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden