כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: הווה מתמשך

פורטפוליו News: גלריה אלפרד מזמינה יוצרות ויוצרים להגיש הצעה לתערוכות העוסקות במושג הווה מתמשך. מועד אחרון להגשה: 1.2.21

המציאות התערערה ב־2020. כוחות מנוגדים של האטה ושל תנופה פועלים במקביל ומעוותים את תחושת הזמן והמרחב. כתוצאה מחוסר היכולת לתפוס את ההווה ולתכנן את העתיד, אנו נדרשים לסתגלנות, לפיתוח מנגנוני התמודדות, לשבירת הרגלים ופרדיגמות – לתנועה מתמדת בהווה מתמשך.  

עבור שנת התערוכות 2021 גלריה אלפרד מזימנה יוצרות ויוצרים להגיש הצעות העוסקות במושג הווה מתמשך, כפרשנות אמנותית או כפעולה ממשית עם הדהוד אל העתיד. נרצה להציג נסיונות אמנותיים המציבים במרכזם את אי־הוודאות כעיקרון מנחה; רעיונות העושים שימוש במערכות חוקים והגיונות פנימיים שישפיעו על מהלכה ומשמעותה של התערוכה; הצעות המתמודדות עם אי וודאות בהקשר לחלל התצוגה ולמשך התצוגה, ומעודדות התרחשויות חיות וסימולטניות בחלל הגלריה ובמרחב הווירטואלי כאחד.

הגלריה מעניקה למציגים בה שירותי עיצוב גרפי, יחסי ציבור ותיעוד מקצועי של ההצבה בחלל בצילומי סטילס. כל תערוכה או פעולה מקבלות תקציב והאמנים/ות המשתתפות בה מתבקשות לקחת חלק בהוצאות הגלריה. בנוסף, במהלך תערוכה על כל אמנ.ית להתחייב לאייש לפחות שלוש משמרות בגלריה.

על ההצעה לכלול:

  • תיאור הפרויקט ואמצעי המחשה
  • מועד תצוגה מועדף (אפריל-יוני / יולי-ספטמבר / אוקטובר-דצמבר)
  • כיצד אלמנט הזמן יבוא לידי ביטוי בתערוכה
  • התייחסות לאופן השימוש בחלל הגלריה (עדיפות תינתן לפרויקטים מותאמי חלל)

פרטים נוספים, הנחיות הגשה מפורטות ותרשימי חלל באתר הגלריה
על ההצעות להשלח בקובץ pdf אחד, למייל [email protected]
מועד אחרון להגשה: 1.2.21

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden