כל מה שחשוב ויפה
נוגה גבע וקרן ריינר, רגע שלי

פינת הילד // אסטרונאוטים במיטה, בובות מיפן

בובות הקראפטהוליק שנולדו ביפן, המצעים שיהפכו את שנת הלילה להרפתקה מסעירה, שירי מיינדפולנס לילדים, ספר הפעלה חוויתי לתינוקות

שירי מיינדפולנס לילדים

רגע שלי, פרויקט שירי המיינדפולנס לכל המשפחה של נוגה גבע וקרן ריינר, הוא ספר מאויר הכולל אלבום דיגיטלי ובו תשעה שירים המיועדים לתרגול מיינדפולנס ושלוש הנחיות למדיטציות מוקלטות לילדים. השירים מביאים לידי ביטוי את רוח המיינדפולנס ואת העקרונות העומדים בבסיס תרגול הגישה, בשפה נגישה וסוחפת עבור הילדים. הם מאפשרים הכרות עם דרכי התמודדות, ואף משמשים כאמצעי ישיר לתרגול והטמעה של שפת המיינדפולנס.

לפרטים: mindfulnesssongs

נוגה גבע וקרן ריינר, רגע שלי נוגה גבע וקרן ריינר, רגע שלי נוגה גבע וקרן ריינר, רגע שלי


בובות הקראפטהוליק

בובות הקראפטהוליק שנולדו ביפן, פרי דמיונה של המעצבת איקוקו יממוטו, מצאו את דרכן לישראל בשתי החנויות של שופו, במתחם בזל ובשוק הפשפשים. הבובות, בעלות האישיות הכובשת, הופכות לחברות טובות לאנשים קטנים וגדולים, עשויות בד רך נעים לחיבוק וליטוף. ויש גם בובות שמיועדות לצביעה, שמגיעות יחד עם חבילת 12 טושים שנשטפים, על בסיס מים: אפשר לכבס את הבובה לאחר הצביעה ולצייר עליה מחדש.

מחיר: 89 ₪
להשיג: shoppu.co.il

איקוקו יממוטו, בובת קראפטהוליק

איקוקו יממוטו, בובת קראפטהוליק. צילום: shoppu


אסטרונאוטים במיטה

רשת חנויות סוהו מאפשרת לילדים ולנוער להרגיש במיטה כמו בחלל, ומציעה את מצעי המיטה המדליקים של Snurk, שהופכים את שנת הלילה להרפתקה מסעירה. בין הדוגמאות אפשר למצוא מעולמות תוכן מגוונים: אסטרונאוט, כבאי, בת ים, דובון ועוד. כל העיצובים כוללים ציפה לשמיכה (172*218 ס״מ) וציפית במידה סטנדרטית לכרית. 

מחיר: 299 ₪ לסט
להשיג: sohocenter.co.il

 

המצעים של Snurk

המצעים של Snurk. צילום: רשת סוהו


birds

בואו נשחק

בואו נשחק – ההמשך ל״לראות, לגעת, להרגיש״ מאת אלי בולטווד, אליס־מיי ברמינגהם וג׳ורדן סטיבנס – הוא ספר הפעלה חוויתי לתינוקות, שעוצב במיוחד כדי לעודד תינוקות לחקור תנועה באמצעות מרקמים שונים ותמונות צבעוניות, שמגרים את חושיהם ומעודדים אותם להגיב. 

מחיר: 75 ₪
להשיג: schocken.co.il

בואו נשחק

בואו נשחק. הוצאת שוקן

בואו נשחק בואו נשחק

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden