כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: תחרות העיצוב של מאווררי Swing

פורטפוליו News: תחרות העיצוב של Swing מאווררי תקרה יוצאת לדרך. הפרס הראשון: סיור חוויתי בתחנות הרוח האיקוניות בהולנד, במסגרת אירוע National Mill Day

מותג Swing מקבוצת טכנולייט מכריז על תחרות מקצועית שמטרתה חשיבה מחוץ לקופסה, פיתוח פרקטיקה ומודעות לשימוש במאווררי תקרה, הידועים ביעילות אנרגטית גבוהה התורמת להפחתת זיהום כדור הארץ.

אדריכלים, מעצבי פנים ומעצבי מוצר מוזמנים להגיש הצעה לפרשנות מחודשת למאווררי התקרה. מעבר לאסתטיקה העיצובית תיבחן התייחסות ליצירה חדשנית שיוצאת מהקופסה, החל מעיצוב בית המנוע ועד עיצוב מחדש של הלהבים, לרבות חיתוכים, הדפסים, משחק בחומרים ועוד. 

על המועמד להגיש מפרט עם תוכניות/סקיצות/הדמיות המאפשרות תמונה מקיפה של העיצוב, בלווי חומר כתוב. למעוניינים תשלח סקיצה ראשונית של מאווררי התקרה הקיימים (3 להבים/4 להבים) על פי דרישה. 

צילום: Swing, טכנולייט

חבר השופטים:

אלון יצחקי – שותף וראש חטיבת הבנייה הירוקה במשרד יסקי מור סיון. אדריכל מוסמך LEED הפועל לקידום תחום הקיימות בישראל ויו״ר המועצה הישראלית לבניה ירוקה.

גלית גאון – יו״ר פורום העיצוב של איגוד המוזיאונים הישראלי. ראש התוכנית לאוצרות בעיצוב של בית הספר ללימודי המשך בשנקר. ראש מכון שנקר לתיעוד וחקר העיצוב בישראל. בעברה ממייסדי והאוצרת הראשית של מוזיאון העיצוב חולון.

יובל סער – העורך הראשי והמייסד של מגזין פורטפוליו. חבר בפאנל השופטים הבינלאומי של פרס העיצוב בהולנד לשנת 2018. אוצר ראשי (שותף) בביאנלה לאומנויות ועיצוב במוזיאון ארץ ישראל. 

יואב מסר – אדריכל ובעלים של מסר אדריכלים. חתום על מרכז פרס לשלום, מרכזי תרבות וציבור, בתי מלון ובהם הנורמן ופאבריק, מוסדות חינוך, מבני מסחר ועוד. יו״ר דירקטוריון מוזיאון ינקו דאדא.

ג׳רמי האוזר – מנהל חטיבת החדשנות ופיתוח מוצרים בקבוצת טכנולייט. אמון על מספר רב של פטנטים עיצוביים בתחום התאורה. באמתחתו יצירת אסטרטגיית הבנה בפיתוח מוצרי צריכה מעוצבים וכן הבנה ייחודית של צרכיי הלקוח.

ימים פתוחים:

לטובת המתמודדים יעמדו שני ימים פתוחים להכרות עם החברה, מאווררי התקרה שלה, העיצובים והמנוע השקט והעוצמתי שלה. הימים הפתוחים יתקיימו בסניף הדגל בדן דיזיין סנטר 

הפרס:

טיסה ושהייה של שלושה ימים בהולנד הכוללים סיור חוויתי בתחנות הרוח האיקוניות שלה, במסגרת אירועי National Mill Day, שיתקיימו בתאריכים 8-9.5.21. כמו כן מובטחת בדיקת היתכנות לייצור מאוורר התקרה הזוכה, על ידי מנהל המוצר של Swing בתיאום מלא ובכפוף לזכויות היוצרים על יצירתו.

טקס הענקת הפרס יתקיים ביום כדור הארץ – 22.4.2021, בנוכחות מובילי דעת קהל, אנשי הקהילה המקצועית, ונציגי תקשורת.

לפרטים נוספים: [email protected]
לתקנון והרשמה >>

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden