כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: חממת המעצבים 2021 של טרמינל עיצוב בת ים

פורטפוליו News: עמותת לצאת מהקופסא קוראת למעצבים להגיש מועמדות לתכנית החממה של טרמינל עיצוב בת ים. מועד אחרון להגשת מועמדות: 10.3

תכנית החממה של טרמינל עיצוב בת ים – של עמותת לצאת מהקופסא – מלווה מעצבים בתהליך פיתוח עסקי. התכנית מיועדת למעצבים בעלי תשוקה ורצון להמריא, בעלי עסק ו/או בעלי מותג עצמאי, שמרגישים שיש להם צורך בכלים לפיתוח וקידום העסק, ומעניקה למעצב שנה של צמיחה עסקית ממוקדמת. התכנית מלווה את המעצב דרך למידה של תכנים מקצועיים מגוונים, הרצאות העשרה יחודיות, סטודיו עצמאי, ליווי מנטורינג אישי על ידי מיטב אנשי עסקים ומובילי דעת קהל בתחומי העיצוב, וזאת תוך השתייכות לקבוצת מעצבים וקהילת הטרמינל.

ראשי החממה מאמינים שהיציאה מהבית אל מקום עבודה מרכזי הוא גורם משמעותי ומכריע בתהליך התפתחות של עסק. במיוחד בתקופה זו של עבודה אינטנסיבית מהבית, סביבת עבודה יצירתית ופורה המפגישה בין מעצבים שונים היא קרקע טובה לבניית בסיס והרגלי עבודה נכונים לעסק.

השנה יתקיימו בחממה שני מסלולים:

  1. 1. סטודיו אישי / סדנה לעבודה קבועה במתחם הטרמינל – במסלול זה המעצב יזכה לאזור עבודה אישי הכולל: ארנונה, חשמל, מים, אינטרנט אלחוטי ושימוש קבוע בחללי הטרמינל המשותפים – חדרי ישיבות, חדר זום מאובזר לקיום פגישות שקטות, טרקלין עסקים מעוצב, מטבחון ועוד.
  2. 2. מתחם עבודה משותף Open Space – במסלול זה תוכלו לקבל שולחן עבודה על בסיס מקום פנוי ושימוש קבוע בחללי הטרמינל המשותפים – חדרי ישיבות, חדר זום מאובזר לקיום פגישות שקטות, טרקלין עסקים מעוצב, מטבחון ועוד.

רשאים להגיש מעצבים מכל התחומים (עיצוב, אדריכלות, צילום וכו׳) שנמצאים בתחילת דרכם ועובדים היום על עסק עצמאי אותו היו רוצים לקדם.

לפרטים נוספים ולהרשמה >>
מועד אחרון להגשת מועמדות: 10.3

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden