כל מה שחשוב ויפה
קסטרו רמת אביב
קסטרו רמת אביב. צילום: איימי נקדאי

קסטרו נכנסת לתחום הלבשת הבית 

פורטפוליו News: רשת האופנה קסטרו הודיעה על כניסתה לתחום הלבשת הבית. במהלך חמש השנים הבאות בכוונת החברה להגיע לפריסה של 50-80 נקודות מכירה

קסטרו נכנסת לתחום הלבשת הבית ועתידה לפתוח במהלך המחצית השנייה של השנה 10-20 נקודות מכירה תחת השם ״קסטרו הום״. במהלך חמש השנים הבאות בכוונת קסטרו להגיע לפריסה של 50-80 נקודות מכירה, בין דרך של הכנסת קו הלבשת הבית לחנויות קיימות של החברה ובין דרך פתיחת חנויות ייעודיות, שבמסגרתן ימכרו מוצרי טקסטיל לבית, כלי בית, ומוצרי נוי ואירוח מגוונים. קו מוצרים זה יימכר גם באופן מקוון. 

קסטרו תשקיע בהשקת קו הלבשת הבית סכום של 20-30 מיליון ₪, ובכך תתיישר עם רשתות האופנה המובילות שכבר מציעות קו מוצרים כזה ובהן זארה הום ו־H&M הבינלאומיות וגולף אנד קו ופוקס הום המקומיות, שכבר ביססו את מעמדן בתחום הזה. רק בשבוע שעבר הושק באופן רשמי סניף קונספט חדש של פוקס הום במתחם G בראשון לציון, בשיתוף רשת בתי הקפה ארקפה, בשטח של 800 מ״ר על פני שתי קומות.

לצד אלו חשוב לציין גם מתחרות כמו המשביר לצרכן, איקאה ואפילו שופרסל שפועלת בתחום זה באמצעות המותג גאלה הום, שבאמצעותו מוכרת הרשת בסניפים וברשת כלי בית ומוצרי נוי וטקסטיל. 

רון רוטר, מנכ״ל קבוצת הודיס-קסטרו

רון רוטר, מנכ״ל קבוצת הודיס-קסטרו. צילום: אביב חופי

בשנים האחרונות קסטרו מחפשת מנועי צמיחה חדשים, וההודעה על הכניסה לתחום הלבשת הבית היא כנראה דרך נוספת בכיוון זה. בראיון לתוכנית החסכון בערוץ 12 ציין רון רוטר, מנכ״ל החברה, שהאיחור בכניסה והתחרות הקשה שנובעת מכך, לא מפחידים אותם. לדבריו, לפני שמונה שנים כשהשיקו את קו אופנת הילדים נשאלו שאלות דומות, וכיום קסטרו קידס נחשבת למובילה בתחום.

עוד ציין רוטר באותו הראיון שבזכות יתרונות העיצוב של קסטרו והעסקתם של מעצבים ישראלים שמנגישים את הטרנדים העולמיים, כמו גם יכולות הייצור של החברה, אין לו ספק שקסטרו תביא בשורה צרכנית בהבט של אופנתיות לצד מחירים תחרותיים.

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden