כל מה שחשוב ויפה
קבלת קהל, מוזיאון פתח תקוה
רותי דה פריס, לוסיאנה קפלון ועפרי כנעני. קבלת קהל, מוזיאון פתח תקוה. צילום: אלעד שריג

השקת קטלוג התערוכה ״קבלת קהל״ במוזאון פתח תקוה

פורטפוליו Promotion: אירוע השקת קטלוג התערוכה ״קבלת קהל״ יתקיים במוזאון פתח תקוה לאמנות ביום שישי. הכניסה חופשית בהרשמה מראש

אירוע השקת קטלוג התערוכה ״קבלת קהל״ יתקיים במוזאון פתח תקוה לאמנות יום שישי, 30 באפריל בשעה 11:00. התערוכה שאצרה אור תשובה עוסקת במערכת היחסים שבין המוזאון לציבור שלו.

בתערוכה מוצגים פרויקטים שנוצרו בתהליכי מחקר ארוכי טווח על ידי אמניות ויוצרים שעבודתם נוגעת לתחומי האדריכלות, העיצוב, החינוך והמיצג. אלה הוזמנו להתערב בתשתית האדריכלית והתפעולית של מוזאון פתח תקוה לאמנות ולהציע פרשנויות ואפשרויות נוספות לחוויית הביקור בו.

״כאן תכנס כותרת״: בין אוצרות לעיצוב

אוצרת התערוכה אור תשובה תשוחח עם איל זקין, המעצב הגרפי של התערוכה והקטלוג וזוכה פרס אדמונד דה רוטשילד לעיצוב בתחום התקשורת החזותית לשנת 2020, על הפוטנציאל הקהילתי של עיצוב במוזיאונים ויציגו דוגמאות מתהליך עיצוב התערוכה והקטלוג. 

*LICK ME- SPECIAL EDITION*

האמן שחר אפק במהדורת טעמים מיוחדים של מיצב הארטיקים ״לקקו אותי״ המוצג בתערוכה.

שחר אפק, קבלת קהל, מוזיאון פתח תקוה

שחר אפק, לקקו אותי. צילומים: אלעד שריג

שחר אפק, הכל פה טעים

שחר אפק, הכל פה טעים

 כפי שמרמז שמה, קבלת קהל חוגגת את מימוש התקווה המיוחלת לשוב ולפתוח את שערי המוזאון לציבור לאחר תקופה ארוכה שבה מוסדות תרבות ואמנות בכול העולם עמדו סגורים. לצד זאת, היא שואלת כיצד נוכל לעשות זאת בצורה ״בריאה יותר״ (ולא רק בהקשר האפידמיולוגי): איך לפעול כמוסד ציבורי מיטיב ומשמעותי יותר, שיונק מהקהילות שבקרבן הוא נטוע, מזין אותן ומקיים עמן יחסי שותפות ולמידה הדדית?

שאלות אלה ממשיכות תהליך מתמשך בשנים האחרונות, שבו מפנה מוזאון פתח תקוה את המבט פנימה, מתוך כוונה להרחיב ולהגדיר מחדש את גבולות הפעולה שלו ולהנגיש את משאביו לציבור, כמעשה חברתי ופוליטי.

הכניסה לאירוע חופשית בהרשמה מראש >>

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden