כל מה שחשוב ויפה
NORTHERN STAR
NORTHERN STAR. צילום: ערן לוי

רשימת קניות // ספיישל DRESS CODE

יריד מעצבי האופנה DRESS CODE חוזר בסוף השבוע לתל אביב אחרי שנת הקורונה עם 25 מעצבים

יריד מעצבי האופנה DRESS CODE חוזר אחרי שנת הקורונה ויתקיים בסוף השבוע הבא במתחם דובנוב 8 בתל אביב, בהשתתפות 25 מעצבי אופנה, ביניהם: מירית רודריג, Northern Star, מעיין פז, אריאל טולדנו, הרואיק, Noon, נפתול, מריה ברמן, אופיר איבגי, מרסי, יוסי בן הרוש, גילה שקדי, Mishimono, שני קלאי, Pancha Bags ועוד. קולקציית חדשות ימכרו ב־10%-15% הנחה וקולקציות מעונות קודמות ב־50% הנחה ויותר.

NORTHERN STAR

המעצב נדב רוזנברג, בעליו של המותג NORTHERN STAR, יציג ביריד את קולקציית אביב קיץ 21 אותה עיצב בהשראת תהליכי הגלובליזציה התרבותית המתרחשים בעולם. בניסיון לתאר את העולם באופן סמלי והרמוני, רוזנברג משלב סגנונות עיצוב אתניים של שבטים באפריקה עם פולקלור אירופאי – השמלות בעלות שרוולים תפוחים, עשירות בבד, פרנזים ועבודות טלאים שבטיות; סגנון רומנטי מחויט ונשי שמשתלב עם סגנון ספורטיבי ומשוחרר, וצבעי פסטל מעודנים משתלבים עם צבעים עזים וחמים.

הקולקציה משלבת לא רק סגנונות מרוחקים אלא גם פריטי נשים וגברים (חלק מהדגמים הם יוניסקס), במנעד רחב של מידות. בקולקציה הזו התנסה רוזנברג לראשונה בטכניקות של פליסה על גבי הדפסים המקוריים שעיצב, דבר שיצר עושר טקסטילי וחדשני למותג.

מחירים: 190-1490 ₪.
הנחה ביריד: עד 25% על הקולקציה החדשה ו־40%-70% הנחה על פריטים מעונות קודמות.

הנחה נוספת של 10% לקוראי פורטפוליו, בנוסף להנחות היריד, בעת הרכישה באתר האינטרנט של המותג. בשלב התשלום יש להזין את הקוד P10.

NORTHERN STAR. צילום: נוי ארקובי

נדב רוזנברג, NORTHERN STAR

צילום: ערן לוי ל־idocvm

NORTHERN STAR

צילום: נוי ארקובי

NORTHERN STAR

צילום: ערן לוי


מישימונו

המעצבת שימרית בן יעקב, בוגרת המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר מגדירה את ״מישימונו״ לייבל של אופנה, לייף סטייל והגשמת חלומות. היא שואפת לשלב בין לבוש ביתי, פרקטי ונעים, לבין רומנטיקה, אסתטיקה ופנטזיה, ושואבת השראה מפריז של תחילת המאה ה־20 ותל אביב של 2020. הקולקציה מאופיינת בפריטים שהם ״pajama inspired״ – פרטי סאטן רכים וצבעוניים עם גזרות מינימליסטיות ומחמיאות המשולבות עם נוצות.

מחירים: 199-1,199 ₪
הנחה ביריד: 15% על הקולקציה החדשה ו־30% על קולקציות קודמות. 

MASHIMONO. צילומים: שי פרנקו


אריאל טולדנו 

לטובת עיצוב הקולקציה החדשה שלו חקר אריאל טולדנו את אידאל הגבר המזרחי, מעליות מרוקו וצפון אפריקה של שנות ה־50 ועד לדור ההמשך, בשנות ה־70-80 בארץ ישראל. בעקבות המחקר עיצב את קולקציית Ready to wear הראשונה שלו, שמציגה את הדיסוננס בין אימוץ טרנדים ומגמות אוריינטליות ומזרחיות בחיינו, שימוש בסלנגים ומילים בערבית כגון ״שופוני״ ועד לאימוץ של בגדים ואלמנטים מזרחיים, שמשולבים בסממנים ובבגדים מערביים.

מחירים: 360-2,370 ₪
הנחה ביריד: 15% 

אריאל טולדנו. צילומים: רועי דדו פרי


MERCe

מותג תכשיטי קונספט של מרסדס גאזאנו, מעצבת תעשייתית בוגרת בצלאל, נקרא על שמה. גזאנו מגיעה מרקע תרבותי מעורב, שעזר לה לעצב את הסגנון היצירתי שלה. העיצובים משלבים צורות תעשייתיות עם טקסטורות אורגניות בטכניקות של עבודת יד. התוצאה היא איזון הרמוני של כוחות ואנרגיות מנוגדות. MERCe רואה עצמה כחלק מתנועת ה־slow fashion המציעה מוצר מודע לסביבה ושימוש בחומרים באיכות גבוהה.

מחירים: 100-700 ₪
הנחה ביריד: 10% על הקולקציה החדשה ו־20% על קולקציות קודמות.

MERCe

MERCe. צילומים: מרסדס גאזאנו


NOON

The Baby Collection הוא שמה של הקולקציה החדשה של מותג הנעליים NOON, שההשראה לעיצובה הגיעה מהשנה הלא פשוטה אותה עברנו והרצון והצורך בשחרור. הקולקציה מאופיינת בצבעוניות מגוונת ושמחה, פסטלית, מטאלית בשילוב של עורות וטקסטילים ייחודיים. קולקציית הקיץ ממשיכה את הקווים הנשיים שמלאים בגלאם ואופייניים לשפת המותג.

מחירים: 890-1,150 ₪
הנחה ביריד: 20% על קולקציית הקיץ החדשה 

NOON

NOON. צילומים: מ״ל


יוסי בן הרוש

זוהי הקולקציה הראשונה של יוסי בן הרוש, הבעלים של YBH STUDIO שהושפעה רבות מהעולם היפני: מינימליזם, בגדים רחבים וגיאומטריים וקווים נקיים. לדבריו, סבא שלו, שהיה גם הוא מעצב אופנה, אמר לו פעם שגדולה של מעצב היא לעשות בגדים מיוחדים ונגישים – שכל אחד יוכל ללבוש. ועם הגישה הזאת הוא ניגש גם לעיצוביו. 

מחירים: 450-560 ₪
הנחה ביריד: 20% 

יוסי בן הרוש

יוסי בן הרוש. צילומים: רותם לבל


מירית רודריג

מירית רודריג מנסה בכל עונה לברוא סיפור על הלך רוח ומשאת נפש. ההשראה לאביב קיץ 21 מגיעה ממגדלורים: מגדל אור המסמן את הדרך למחפשים חוף מבטחים. הקולקציה הזו הוא סיפור על תקופה שבה העולם קפא ועצר מלכת, המוסיקה פסקה באולמות הריקודים, והנפש חפצה לרקוד וכמהה אל הטבע.

הדימויים המרכזים לרקמות שעל הבגדים הם ״הזוג הרוקד״ וזרי פרחי בר אביבים. גם צבעי הקולקציה הם בהשראת המגדלור: הצבע האדום, הוורוד הרך וסגול הלילך המבטא רוך ונשיות, לבן וצבעים טבעיים של פשתן וחאקי. 

מחירים: 99-1,599 ₪
הנחה ביריד: 15% על הקולקציה החדשה ו־50% על קולקציות קודמות


היריד יתקיים בין התאריכים 6-8 במאי, רח׳ דובנוב 8, תל אביב
שעות הפתיחה: יום חמישי – 17:00-22:00, יום שישי – 10:00-18:00, יום שבת – 10:00-20:00

מירית רודריג. צילומים: שלו אריאל

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden