כל מה שחשוב ויפה

קול קורא: הרזידנסי של מוזיאון ארצות המקרא ירושלים

פורטפוליו Promotion: מועצת הפיס לתרבות בשיתוף מוזיאון ארצות המקרא בירושלים מזמין אמניות ואמנים להגיש מועמדות לתכנית רזידנסי שנתית בתמיכת מפעל הפיס

תכנית הרזידנסי של מוזיאון ארצות המקרא בירושלים (אוצרת: סאלי הפטל נוה) מבקשת להרחיב את גבולות השיח אודות ארכאולוגיה והיסטוריה בכלל, ותרבויות המזרח הקרוב הקדום המוצגות במוזיאון ארצות המקרא בפרט, באמצעות הזמנה של אמניות ואמנים עכשוויים להגיב לאוספי המוזיאון על ממצאיהם השונים, לפעול ולהתערב בחללי התצוגה ולחשוב מחדש את/על הנרטיבים המלווים את האוספים.

התכנית מתאימה לאמניות ואמנים שפרקטיקת העבודה שלהם מבוססת מחקר וכאלה המעוניינים לעסוק בשאלות הקשורות בארכיאולוגיה, היסטוריה ותרבות בהקשרים רחבים. במסגרת התכנית יקבלו האמניות והאמנים סטודיו לעבודה, גישה לאוספים ולארכיונים של המוזיאון וסיוע של אוצרי האוסף של המוזיאון. בנוסף, תעמוד לרשותם האפשרות לפגוש מומחים שונים מתחומים שונים שאינם עובדי המוזיאון בהתאם לצורך של כל אחת ואחד מהמשתתפים.

בתכנית ייקחו חלק שלוש/ה אמנים ואמניות עכשוויים שיוזמנו להתארח במוזיאון למשך שלושה חודשים כל אחת/ד, במהלך תקופות שונות של השנה (קיץ, חורף ואביב). במשך שלושת חודשי התכנית יקימו האמניות והאמנים גוף עבודה חדש מבוסס מחקר שקשור לאוסף המוזיאון, תכניו ותפישתו הייחודית.

מועד אחרון להגשה: 15.6.21
לפרטים ולהרשמה: blmj.org/pais-residancy

נעילת פסטיבל ירושלים לאמנויות, 2019

נעילת פסטיבל ירושלים לאמנויות, 2019. צילום: יוני קלברמן

אנדרלמוזה, 2018

אנדרלמוזה, 2018. צילום: דודי סעד

*כוכבית מייצגת שדות חובה

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden