כל מה שחשוב ויפה
מתוך יוצאים לאור 2017
מתוך יוצאים לאור 2017. צילומים: גיא יחיאלי

קול קורא: יוצאים לאור 2021 / הגשות עד 5.8

פורטפוליו News: התערוכה יוצאים לאור, תציג זו השנה החמישית עבודות של מיטב בוגרי האקדמיות לאמנות ולעיצוב בישראל בגלריית הרחוב של יפו העתיקה. המועד האחרון לשליחת הצעות: 5.8

החברה לפיתוח יפו העתיקה בשיתוף מגזין פורטפוליו ממשיכים במסורת ושמחים להודיע על המהדורה החמישית של התערוכה יוצאים לאור. התערוכה, שמציגה מדי שנה עבודות אמנות, צילום, תקשורת חזותית ואיור של מיטב בוגרי האקדמיות ובתי הספר לאמנות ולעיצוב בישראל, תיפתח בסוף הקיץ בגלריית הרחוב של יפו העתיקה. בתערוכה יוצגו בקופסאות אור כ־60 עבודות של בוגרי 2021, שיבחרו האוצרים חגית פלג רותם ויובל סער.

בתערוכה מוזמנים להשתתף סטודנטים המסיימים השנה את לימודיהם לתואר ראשון בבתי ספר לעיצוב ואמנות ברחבי הארץ. יש לשלוח עבודות מתוך פרויקט הגמר או עבודות שיוצגו בתערוכות הסיום בקיץ הקרוב – בדגש על אמנות, צילום, תקשורת חזותית ואיור. מבין המציעים ייבחרו כ־60 בוגרים שעבודותיהם יוצגו בתערוכה.

  • על העבודות להיות כאלו שנוצרו במהלך השנה האחרונה ללימודים, בדגש על אמנות, צילום, תקשורת חזותית ואיור.
  • במידה ומדובר בעבודה אינטרקאטיבית או מיצג יש לשלוח צילומי סטילז מתוך העבודות (נא לא לשלוח קבצי וידאו).
  • אפשר לשלוח עד 10 עבודות בהצעה. בשלב זה אין צורך לשלוח קבצים מוכנים לדפוס. שימו לב: העבודות יודפסו במידות אחידות – 50/70 ס״מ בפורמט עומד (אנכי). יש לשלוח עבודות המתאימות לפורמט זה או כאלו שאפשר להתאים ולחתוך אותן לפורמט התצוגה.
  • יש לצרף למייל מידע הכולל את שם המגיש.ה, שם העבודה, שם המחלקה ושם בית הספר, והסבר קצר וברור על העבודה.
  • אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל או לדחות את התערוכה בכל עת.
  • אנו לא מתחייבים לקבל אף אחת מההצעות, ושומרים לעצמנו את הזכות לפנות באופן ישיר לבוגרים.
  • הגשת ההצעות וההשתתפות בתערוכה אינן כרוכות בתשלום. המציגים לא יקבלו תשלום על השתתפותם.

מועד אחרון לשליחת הצעות: 5.8
לשליחת הצעות ולקבלת פרטים נוספים: [email protected]

החברה לפיתוח יפו העתיקה שואפת לקדם ולעודד אמנים צעירים בתחילת דרכם, ולהציג את יצירתם כחלק ממרחב תרבותי מעורר השראה, המשלב אמנות עכשווית וייחודית. גלריית הרחוב, שהושקה בשנת 2017 עם המהדורה הראשונה של יוצאים לאור, הציגה מאז תערוכות מתחלפות, שכללו בין השאר שיתופי פעולה עם שבוע האיור, יריד צבע טרי, מיזם ARTiq – אמנות ישראלית גאה, ועוד.

העבודות מודפסות במיוחד לתערוכה ומוצגות בקופסאות אור, שמוארות בשעות החשיכה ומעניקות מבט יוצא דופן על היצירות. הצבתן של קופסאות האור במרחב הציבורי מאפשרת לקהל הרחב מפגש בלתי אמצעי עם אמנות.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden