כל מה שחשוב ויפה
מורן ואור יוגב, מתוך תדמית פסטיבל האיור 2020
מורן ואור יוגב, מתוך תדמית פסטיבל האיור 2020

קול קורא: שבוע האיור 2021

עיריית תל־אביב–יפו בשיתוף פורטפוליו תקיים ב־18–27 בנובמבר 2021 את שבוע האיור השמיני. מוסדות, מאיירים ומאיירות, והתארגנויות עצמאיות מוזמנות ומוזמנים להגיש עד 31.7 הצעה לתערוכות ולפעילויות, בדגש על שכונות דרום העיר, מזרח העיר ויפו

עיריית תל־אביב–יפו בשיתוף פורטפוליו, תקיים את שבוע האיור השביעי בתאריכים 18–27 בנובמבר 2021. אירועי שבוע האיור מוקדשים לאיור ישראלי מקורי ונותנים בימה למאות מאיירים ומאיירות מקומיים – ותיקים, צעירים ובעלי שם עולמי. במהלך עשרה ימים ושני סופי שבוע, הקהל הרחב יוזמן לעשרות תערוכות, סדנות, מפגשי מאיירים, חנויות פופ־אפ ועוד – שייפתחו במקביל בכל קצוות העיר, ובמרביתם הכניסה היא ללא תשלום.

השנה שבוע האיור יבקש להתמקד בשכונות דרום העיר, מזרח העיר ויפו, הן בתוכן העבודות והן במיקום הצגת התערוכות. כבכל שנה, גם השנה בכוונתנו לתת הזדמנות להתארגנויות עצמאיות להציג בעיקר עבודות חדשות שהוכנו במיוחד לשבוע האיור.

נשמח לקבל הצעות ל:

  • תערוכות חדשות במסגרת שבוע האיור
    – עדיפות לתערוכות שיש להן אוצר.ת
    – עדיפות להצגה בשכונות דרום העיר, מזרח העיר ויפו
    – על התערוכה להיות פתוחה לפחות עשרה ימים בשבוע איור
  • פעילויות לקהל הרחב ופעילויות במרחב הציבורי (חוצות) בכל רחבי העיר
  • פעילויות ותערוכות המיועדות למשפחות ולילדים
  • אירועי אמנות ותרבות רב־תחומיים המשלבים איור ומוזיקה, תאטרון, קולנוע, מחול ועוד

חשוב: כל מי שמעוניין או מעוניינת להציג במסגרת שבוע האיור, עליו ליזום תערוכה או לחבור לגופים המציגים כמו אקדמיות לעיצוב, גלריות שיתופיות, מוזאונים וכדומה (בשלב זה שבוע האיור לא יוזם תערוכה שאפשר לשלוח לה עבודות). הפקת הפעילות של כל התארגנות או גוף תהה באחריותם הבלעדית, ועליהם להקצות את המשאבים הנדרשים לשם הוצאתה לפועל, לרבות הסדרי ביטוח בעבור החומרים המוצגים ולטובת המבקרים בתערוכה (צד ג׳).

כדי להשתתף בשבוע האיור – להציג תערוכה או לקיים פעילות מיוחדת במסגרתו – יש להעביר הצעה שתכלול כמה משפטים אודות התערוכה או הפעילות, זהות המארגנים והמשתתפים, היכן היא עתידה להתקיים וכן הלאה, עד 31 ביולי 2021.

לשאלות, להבהרות, להצעות, להארות ולהערות, ולשליחת הצעות לפעילויות ולתערוכות בשבוע האיור, אפשר לפנות ליובל סער, היזם והאוצר הראשי של שבוע האיור ולעידית שילוח, מנהלת הפרויקט, בדוא״ל [email protected]

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden