כל מה שחשוב ויפה
פרשי׳ז של צבע טרי
פרשי׳ז של צבע טרי

freshies: אמנות ועיצוב מבית צבע טרי, בקופסת הפתעה לחגים

פורטפוליו Promotion: קופסאות ההפתעות מבית צבע טרי, freshies, מלאות בפריטי אמנות ועיצוב קטנים וייחודיים, במהדורה חדשה לקראת החגים

צבע טרי משיק מהדורה חדשה של freshies – קופסאות הפתעה המלאות בפריטי אמנות ועיצוב קטנים וייחודיים. זוהי הפעם השנייה שצוות האוצרות של צבע טרי בוחר נבחרת יוצרים מבין משתתפי ומשתתפות היריד לאורך השנים, ומזמין אותן ליצור יצירות אמנות ועיצוב במהדורה מיוחדת. כל הפריטים בלעדיים, חתומים ומוגבלים ל־100 יחידות בלבד.

birds

היצירות ארוזות בקופסת ההפתעות הייחודית של צבע טרי. כל קופסה של freshies נארזת ומסומנת ידנית כאחת מתוך מאה. הפריטים והיצירות חתומים ע״י היוצרים וכל אלמנט בקופסה – כולל הקופסה עצמה – הוא ייחודי כחלק ממהדורה מוגבלת. הקופסה עוצבה במיוחד לשימוש חוזר, בפורמט מגירה נוח ובגודל מתאים בדיוק לאחסון דפי A4 או פריטים אחרים היקרים לליבכן.ם.

מה בקופסה? זה סוד כמוס ביותר, שיתגלה רק לאחר שכל הקופסאות יגיעו לרוכשיהן (לפני החג הקרוב). בין הפריטים ניתן למצוא ציורים מקוריים במדיומים שונים, אובייקטים פיסוליים, כלי קרמיקה, מתכת, עץ ועוד. כל העבודות חתומות וממוספרות.

מי בקופסה?

במהדורה החדשה של freshies לקחו חלק: אנה מירקין, דיאנה קוגן, ורה ולדימירסקי (זוכת פרס פרסר לשנת 2021), מאור אהרון, נועה ראזר, סטודיו ויהי, סטודיו fe, סטודיו Orto, עדנה אוליבר, עידו מרקוס, רותם עמיצור, תמר ניקס, והמאיירת יהלי זיו.

ה־freshies מגיעות בשלושה גדלים ומחירים הכוללים משלוח עד הבית:

the freshies – קופסה סגולה, הכוללת שלושה פריטי אמנות ועיצוב של דיאנה קוגן, מאור אהרון ועדנה אוליבר, ועוד הפתעות בפריטי איור של יהלי זיו.
מחיר: 480 ₪

so freshies – קופסה צהובה, הכוללת ארבעה פריטי אמנות ועיצוב של סטודיו fe, סטודיו orto, רותם עמיצור ותמר ניקס ועוד פריטי איור של יהלי זיו.
מחיר: 620 ₪

extra freshies – קופסה ירוקה, הכוללת חמישה פריטי אמנות ועיצוב של אנה מירקין, ורה ולדימירסקי, נועה ראזר, סטודיו ויהי ועידו מרקוס ועוד פריטי איור של יהלי זיו.
מחיר: 740 ₪
להשיג: freshies

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden