כל מה שחשוב ויפה
רונית ים ולירון לביא טורקניץ׳. צילום: ענבל כבירי

רשימת קניות // 28.8.2021

מארזים ומתנות לחג של קוצ׳ינטה, בובה יפה, עמותת אחותי, ערברית ומשק לוין

ערברית בספל

שיתוף פעולה בין הקרמיקאית והקונדיטורית רונית ים והמעצבת היזמת לירון לביא טורקניץ׳, יוצרת הכתב ערברית, המשלב עברית וערבית. השתיים יצרו קולקציית ספלים וקערות מפורצלן בעבודת יד, עם הדפסי מילים טובות בפונט הייחודי שיצרה לביא טורקניץ׳ והיא ממשיכה לפתח. המילים נבחרו בקפידה מתוך אמונה בכוחן של מילים ליצור מציאות וכוונה להביא להנאה מרגע קטן בעל משמעות גדולה.
מחירים: 140-160 ₪
להשיג: ערברית

צילום: ענבל כבירי


לוּעַבַּה חִילוֶּוה / בובה יפה

נשות ובנות הכפר חאן אל אח׳מר מייצרות בובות בד רקומות, שכל אחת שונה ומשקפת את אופיה הייחודי של היוצרת. לוּעַבַּה חִילוֶּוה (בובה יפה) הוא מיזם משותף של נשות הכפר חאן אלאח׳מר, המעצבת גליה חי וענת שראל ויעל מואב מקבוצת ידידי הג׳הלין, שפועלות למען זכויות בני השבט והכפר. המיזם שואף לספק לנשים מסגרת המקנה להן הכנסה ומידה של עצמאות כלכלית, וכן מעגל של תמיכה רגשית.

לקראת ראש השנה הן מציעות בובות ומחזיקי מפתחות רקומים ותפורים בעבודת יד. הרכישה תאפשר להמשיך בפרוייקט כמו גם לתגמל את הנשים היוצרות.
מחירים: בובה 50 ₪, מחזיק מפתחות 25 ₪
להשיג: בפנייה טלפונית 050-2768621

בובה יפה. צילומים: יניב נדב

בובה יפה. צילומים: יניב נדב


מארזי החג של אחותי

חנות הסחר ההוגן של עמותת אחותי היא מיזם כלכלי חברתי ופמיניסטי, שמטרתו לקדם אמנות ואומנות מתרבויות שונות, לרוב מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. היזמיות והאמניות המשתתפות בפרויקט מביאות איתן עולם עשיר ומגוון של ידע, מורשת, תרבות וניסיון, והמיזם של אחותי מסייע להן לתרגם את הידע הייחודי שלהן לפעילות עסקית.

לקראת החגים מציעים באחותי מגוון של מארזי מתנות הכוללים מוצרי נוי ואופנה, כלי אוכל והגשה, תכשיטים ועוד.
מחירים: 39-320 ₪
להשיג: אחותי

אחותי. צילומים: בר אילון

אחותי סחר הוגן. צילומים: בר אילון


birds

מתנות קוצ׳ינטה לחגים

קוצ׳ינטה – קולקטיב מבקשות מקלט מאפריקה, שחברותיו סבלו עינויים ורדיפות וזוכות כאן לבית חם ומסגרת מכילה. הנשים גרות בתל אביב ומתפרנסות מסריגה ותפירה של מוצרים ססגוניים, בעבודת יד קפדנית.

קוצ׳ינטה מציעות לקראת החגים מגוון מארזי מתנות פרי יצירתן ומוצרים משלימים, פרי שיתוף פעולה עם ארגונים חברתיים נוספים ובהם: נר אפריקאי מבושם, מעמותת נערי האור; שמן זית ודבש מעמותת סינדיאנת הגליל , יומני שנה, סינרים, סלים סרוגים ועוד.
מחירים: 39-185 ₪.
להשיג: קוצ׳ינטה

קוצ׳ינטה. צילום: מרים אלסטר

קוצ׳ינטה. צילום: מרים אלסטר

צילום: איה וינד


מתנות ממשק לוין

משק לוין הוא משק משפחתי קטן ממושב מזור, המייצר שמן זית זוכה פרסים. לקראת החגים המשק מציע מארזי מתנה, הכוללים ממגוון התוצרת החקלאית המקומית שלהם ומהמשקים שסביבם. המארזים כשרים ולצד מוצרי מזון הם משוןלבים בהפתעות כמו לוח שנה בגינה, עציץ סנסיווריה, קוקטייל פירות אלכוהולי ועוד.
מחירים: 50-500 ₪
להשיג: משק לוין

משק לוין. צילום: אלה מילת

משק לוין. צילום: אלה מילת

צילום: קרן אורבך

*כוכבית מייצגת שדות חובה

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden