כל מה שחשוב ויפה
שירנקה ויאנגה. צילום: זוהר שיטרית
שירנקה ויאנגה. צילום: זוהר שיטרית

רשימת קניות // 5.9.2021

הקימונו הנפאלי של קובי גולן; האופנה האיטית של אילת משיח; יעל זהבי נפרדת משינקין; שירנקה מעצבת עם יאנגה; זארה אוספת ביגוד ל״פתחון לב״

שירנקה X יאנגה

המותג הצעיר יאנגה משיק קולקציה בשיתוף פעולה עם אושיית הרשת שירנקה (שירן כדר מילר) – דגמים ששמים דגש על גזרות אוניברסיליות, שמתאימות לטווח מידות רחב ולמגוון מבני גוף. מחמיאות, ובעיקר מותאמות לחיים הדינאמיים של הנשים בארץ.

העבודה המשותפת של שירנקה עם צוות מעצבי המותג החלה בבחירת הבדים, פאלטת הצבעים, עיצוב הגזרות ואף מיתוג הדגמים בשמות הקשורים בחייה – על שמם של שירנקה עצמה, בן זוגה, השף עומר מילר, ילדיה, ואפילו חיות המחמד שלה. לכבוד שיתוף הפעולה עוצבו לצד בגדי הנשים גם מספר דגמי ילדות תואמים בסגנון ״מיני־מי״.
מחירים: 229-329 ₪
להשיג: יאנגה

שירנקה ויאנגה. צילום: זוהר שיטרית

שירנקה ויאנגה. צילומים: זוהר שיטרית


האופנה האיטית של אילת משיח

Loose Hyena הוא מותג אופנה איטית שהושק לאחרונה, בעיצובה של אילת משיח. הקולקציה החדשה שנקראת Ocean Breeze מביאה איתה בגדים נוחים, מחומרים טבעיים – כותנה פשתן ובמבוק אורגניים. החומרים הטבעיים רומזים על השאיפה ליצור חיבור מחודש עם הטבע.

בעיצוב הבגדים נעשה שימוש בתכנון מיוחד, והם בנויים ממרובעים,במטרה לצמצם את כמות הפסולת של עודפי בד בגזירה. הדגמים בגזרות רחבות ונוחות, המתאימות לכל מבנה גוף בעזרת חגורת קשירה. הם מיוצרים בעבודת יד, כך שכל אחד מהפריטים ייחודי וניתן גם לייצר לפי הזמנה ובהתאמה אישית.
מחיר: 200-500 ₪
להשיג: loose hyena

לוס אהינה, צילום קסני קולסני

לוס אהינה, צילומים: קסני קולסני


הקימונו החדשים של קובי גולן

קובי גולן משיק קולקציית קימונו צבעונית במיוחד. גולן שמעיד על עצמו שהוא עיוור צבעים, עיצב ללא היסוס מסע ותהליך בסגנון ready made – הוא רוכש מטפחות רקומות בחוטים צבעוניים ובמטבעות, המיוצרות בנפאל, ואלה מגיעות לתל אביב, עוברות ניקוי ושטיפה ואז הוא מתחיל בתהליך שילובי הצבעים, הגזירה והתפירה ליצירת הקימונו. השילובים ייחודיים וכל קימונו הוא יחיד ומיוחד.
מחירים: קימונו ארוך – 790 ₪, קימונו קצר – 670 ₪
להשיג: kobigolan.com

קובי גולן. צילומים: עמית אופק

קובי גולן. צילומים: עמית אופק


מסיבת סוף הפופ אפ של יעל זהבי

מעצבת הנעליים יעל זהבי, בעלת המותג Eunoia design by Yael Zehavi מעצבת ומייצרת בבתי מלאכה קטנים בתל אביב, הפעילה בחודשים האחרונים חנות פופ־אפ ברח׳ שינקין 32 בתל אביב. בסוף השבוע, אחרי ראש השנה (ב־10.9) תיסגר החנות וזהבי תחזור לעבוד מהסטודיו שלה. לכבוד העזיבה מתקיים מבצע בחנות ובאתר של 1+1 על דגמים נבחרים של נעליים ותיקים.
מחירים: נעליים 650-970, תיקים 590-990
להשיג: יעל זהבי

יעל זהבי. צילום: מ״ל


זארה עם פתחון לב

רשת האופנה זארה יוצאת בפרויקט משותף לאיסוף בגדים בשיתוף עם ארגון ״פתחון לב״, למען מבקשי הסיוע ואוכלוסיות מוחלשות בישראל. עמדות איסוף בגדים יוצבו במספר חנויות של זארה, והלקוחות מוזמנים להפקיד בהן בגדים משומשים שייאספו ויועברו אל מרכזי הסיוע של ״פתחון לב״. שם הם עוברים מיון ונשלחים בהתאמה אישית לנזקקים או למיחזור. זארה מצהירה שבכוונתה להרחיב את הפרוייקט בהמשך לכל סניפיה ברחבי הארץ.

ZARA ופתחון לב. צילום: מ״ל

ZARA ופתחון לב. צילום: מ״ל

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden