כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: הגנרטור של בירה מכבי ופסטיבל הצילום הבינלאומי 2021

פורטפוליו Promotion: הגנרטור של בירה מכבי ופסטיבל הצילום הבינלאומי מציעים לאמניות ולאמנים הזדמנות להציג בפסטיבל שיתקיים השנה זו הפעם התשיעית

הגנרטור של בירה מכבי – מנוע לתרבות מקומית – ופסטיבל הצילום הבינלאומי PHOTO IS:RAEL, יוצאים בקול קורא משותף ליוצר/ת יחודי/ת ויוצא/ת דופן שיש לו או לה סיפור חד־פעמי לספר באמצעות תמונה בודדת וטקסט קצר שמתכתבים זה עם זה.

פסטיבל הצילום הבינלאומי PHOTO IS:RAEL הוא אירוע הצילום הגדול בישראל, שיתקיים השנה זו הפעם התשיעית ויציג עבודות של צלמים ישראליים ובינלאומיים מובילים ופורצי דרך, לצד אירועי תעשייה, מיצגי וידאו־ארט ופרפורמנס.

הפסטיבל, בשיתוף הגנרטור של בירה מכבי, מחפשים אמן או אמנית צילום שמסוגלים להעביר בפריים בודד וטקסט של עד 200 מילה – סיפור או רגע מהחיים שהם מרגשים, שונים, מעניינים, מפתיעים או מפעימים. התצלום יכול להיות בכל אמצעי צילום שהוא, אנלוגי או דיגיטלי, כל עוד התוצר הצילומי באיכות שמאפשרת את הצגתו. על הטקסט לתקשר עם התצלום כששניהם יחד, התצלום והטקסט, מתחברים ליצירה אחת.

צלמת או צלם אחד/ת יזכו להציג את העבודה שלהם (בליווי הטקסט) בפסטיבל הצילום הבינלאומי + פרס כספי על סך 2500 ש״ח. הזכייה בפרס מותנית בקיומו של הפסטיבל, בהתאם להוראות משרד הבריאות. אם יידחה (או יבוטל) הפסטיבל, יידחו (או יבוטלו) גם הקול הקורא, והפרס בהתאם.

להגשת מועמדות >>
מועד אחרון להגשה (בכפוף להוראות משרד הבריאות): 17.10.2021


בירה מכבי, המלווה וחוגגת כבר יותר מעשור את סצנת התרבות העצמאית, השיקה את הגנרטור – שם נרדף חדש לכל הדברים שבין בירה מכבי לתרבות מקומית. הגנרטור נולד והתעצב מתוך ההבנה שיש צורך במנגנון קבוע המייצר הזדמנויות לאנשי תרבות ודוחף באופן פעיל לעשייה שמטרתה לחזק את קהילת היוצרים דרך פרויקטים ושיתופי פעולה.

בקצרה: הגנרטור הוא סדרה של קולות קוראים. הקולות הקוראים יציעו ליוצרים מעולמות הקולנוע, האמנות, המוזיקה, האופנה והעיצוב, הזדמנויות חד פעמיות להשתתף ולהרוויח מפרויקטים במגוון סוגים, הטומנים בחובם שת״פים עם שמות מוכרים בסצנה, חשיפה בפלטפורמה של הגנרטור, וכמובן – תגמול כספי על ההשתתפות בפרויקט.

כל הקולות הקוראים (וחדשים כל הזמן) עולים ממש כאן >>

*כוכבית מייצגת שדות חובה

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden