כל מה שחשוב ויפה
חגית פלג רותם בסיור בצבע טרי 10. צילום: רונן מחלב
חגית פלג רותם בסיור בצבע טרי 10. צילום: רונן מחלב

צבע טרי 2021 // תוכנית הסיורים הרשמית של היריד

פורטפוליו News: סיורי אמנות ועיצוב ביריד צבע טרי, בהדרכת צוות המומחים של פורטפוליו

יריד האמנות והעיצוב צבע טרי חוזר במהדורה פיזית, ויתקיים בין התאריכים 21-26.10, בוולודרום – אצטדיון האופניים בהדר יוסף. השנה – לראשונה – מגזין פורטפוליו חבר ליריד צבע טרי בשיתוף פעולה מקצועי, ובמסגרתו פורטפוליו ינהל את תוכנית הסיורים הרשמית והמקצועית של היריד, הכוללת סיורים מקיפים וממוקדים, בשעות מגוונות ולאורך כל ששת ימי הפעילות.

את הסיורים ידריכו מומחי האמנות והעיצוב של פורטפוליו – עיתונאיות, אוצרות, חוקרות תרבות ויוצרות. בצוות שלנו תפגשו את טלי קיים, רעות ברנע, תום כהן, שלומית אורן, ג׳וי ברנרד, גל חוברה ברגמן, אורי דרוקמן, דניאל צדקה כהן, אלכסנדרה לוין ואושרי כהן נדר, לצד מערכת פורטפוליו – חגית פלג רותם, יובל סער, לימור מרגוליס.

היריד הוא נקודת שיא בלוח השנה. עבור האמנים, המעצבים, הגלריות והאירועים שהופקו במיוחד, זוהי הזדמנות לחשיפה, מפגש וחיבור לקהל הרחב. אחרי תקופה ארוכה של מגבלות והמתנה, ביטולי אירועים וחסך תרבותי, היריד הוא חגיגה מרגשת עבור שוחרי אמנות, סטודנטים ואנשי אקדמיה, הורים וילדים, וגם למי שהאמנות עבורם היא ארץ לא נודעת, וצמאים לחוויה תיירותית.

העיסוק באמנות עכשווית מאפשר להתבונן בחיים דרך האמנות ולהתבונן בעולם האמנות מזווית של אקטואליה. עיצוב ואמנות נותנים ביטוי למגמות בכל התחומים: מגיפת הקורונה והשפעתה; יחסי כוחות ומגדר; כסף ומטבעות וירטואליים (NFT); עיסוק בטבע; אמנות חברתית ועוד. הסיורים של פורטפוליו ביריד הם הדרך הטובה ביותר לראות את התמונה הגדולה, לחוות את היריד במיטבו, לא להחמיץ את ההיילייטס החשובים.

תנו לנו להכיר לכם את השמות החמים והעבודות הכי מעניינות, את הטרנדים השולטים והדברים שאסור להחמיץ!

לפרטים נוספים ורשימת הסיורים המלאה >>

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden