כל מה שחשוב ויפה
יריד צבע טרי. צילום: דור קדמי
יריד צבע טרי. צילום: דור קדמי

נירלט תשיק קולקציית Mix & Match ביריד צבע טרי

פורטפוליו Promotion: בשיתוף פעולה יצירתי - נירלט תשיק את הקולקציה החדשה Mix & Match ביריד צבע טרי, באירוע טרום פתיחה למוזמנים

נירלט תשיק את קולקציית הצבעים החדשה לשנת 2021/22 בשיתוף פעולה ייחודי עם יריד צבע טרי: הקולקציה Mix & Match תיחשף באירוע ההשקה אקסקלוסיבי, למוזמנים בלבד, שיתקיים ב־20.10, טרום פתיחת היריד.

במסגרת שיתוף הפעולה בין נירלט לצבע טרי, החברה מעניקה לראשונה חסות ליריד, וכן מספקת את הצבעים לשימוש הביתנים של תצוגת העיצוב והאמנות – בהתאמה אישית על פי בחירות המציגים. בנוסף, נירלט תציג ביריד מיצב עיצוב מיוחד למקום (סייט ספסיפיק), בתכנון צוות הסטודיו של החברה. אירוע החשיפה יספק הזדמנות למוזמנים, הנמנים עם צמרת האדריכלים והמעצבים בישראל, להיחשף ליריד יום לפני הקהל הרחב.

שיתוף הפעולה הייחודי נרקם לקראת חזרתו של יריד צבע טרי לאמנות ועיצוב במהדורה פיזית, לראשונה אחרי הקורונה. היריד ייערך ב־21-26.10 בוולודרום – איצטדיון האופניים הלאומי ע״ש סילבן אדמס בהדר יוסף, תל אביב – מבנה חדש ומרהיב המיועד למרוצי אופניים, שטרם נחשף לקהל הרחב.

איתן ויתקון, ולודרום

הוולודרום הלאומי. צילום: איתן ויתקון

לאחר שבשנת 2020 התקיים היריד במהדורת אונליין, החזרה למתכונת פיזית מלאה מרגשת במיוחד. תערוכות היריד יתפרשו בכל רחבי המבנה החדש והמתקדם של הוולודרום, בזירה המוקפת מסלול אופניים ובמדשאות המקיפות אותו. האיצטדיון מספק אכסניה אידאלית ליריד בתקופה זו – בזכות תכנונו הייחודי: מבנה מקורה רחב ידיים בעל גג מרחף, המותיר את החלל פתוח לתנועת אוויר טבעית.

הדס כהן, מנהלת תחום אדריכלים והשראה בנירלט: ״מגמת השימוש בצבע, כמו גם בשילוב פריטי אמנות, במרחב הפרטי, המסחרי והציבורי, מתרחבת ומתעצמת, בזכות הרצון של הקהל המקצועי – אדריכלים ומעצבים – לגבש זהות עיצובית אישית וייחודית.

הצבעוניות הופכת לכלי מרכזי ומתוחכם לשימוש בכל מחוזות העיצוב. זו בדיוק הסיבה שאנו מחפשים דרכים חדשות ומפתיעות, להנגיש את אינספור הגוונים במניפות נירלט השונות. אנחנו שואפים להקל על תהליכי הבחירות ולספק לקהל המתכננים והמעצבים כמה שיותר כלים ליצירת חוויות עיצוביות יומיומיות ומדויקות המותאמת לקוחותיהם.

״בחרנו להשיק את קולקציית M&M המספרת את סיפור חיינו מהשנתיים המאתגרות שחווינו כולנו, בראי הצבע והכמיהה למחר חדש. הבחירה ביריד צבע טרי לשיתוף פעולה ופלטפורמה להשקה כל־כך טבעית ומרגשת. החיבור לאמנות ולעיצוב מהווה קרקע פורייה ליצירה ועשייה ברוכה. הקולקציה אוגדה למחברת ומשמשת כלי עבודה מעורר השראה והיא תחולק במעמד ההשקה, באירוע אדריכלים מקדים, טרם פתיחת שערי היריד לכלל הציבור״.

שרון טילינגר ויפעת גוריון, מייסדות ומנהלות, יריד צבע טרי: ״אנו שמחות על הצטרפותה המבורכת של נירלט לרשימה היוקרתית של תומכי יריד צבע טרי. זהו חיבור טבעי של ערכים ועולמות תוכן משותפים, הטומן בחובו הזדמנות לשיתוף פעולה ארוך טווח ופורה עם היריד, על מציגיו המגוונים – מעצבים מתחומים שונים, אמנים מבטיחים ואמנים מוכרים, הנמנים עם מיטב הקהילה היצירתית המקומית בת זמננו.״

צבע טרי, יריד האמנות והעיצוב של ישראל, מתקיים מדי שנה מזה למעלה מעשור בתל אביב, לבו הפועם של שדה התרבות הישראלי ומושך מדי שנה קהל סקרן ומעודכן של למעלה מ־30 אלף מבקרים. מטרת היריד היא לקרב בין קהל צמא לתרבות לבין הקהילה היצירתית, לאפשר לציבור הרחב להכניס אמנות ועיצוב הביתה, ולהזרים משאבים לשדות האמנות והעיצוב המקומיים.

המבקרים בצבע טרי נהנים מתערוכות של מיטב הגלריות המקומיות, תצוגות של מעצבים מובילים, ומחשיפתה השנתית של חממת האמנים, המציגה עבודות של אמנים ישראלים עצמאים בראשית דרכם המקצועית. יריד צבע טרי פועל ברוח מתכונתם של ירידי אמנות מקצועיים בינלאומיים, אך ייחודי בתפקידו כפלטפורמה להזנקת קריירות של אמנים מבטיחים.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden