כל מה שחשוב ויפה
טל בטיט, כלאיים, על רקע קולקציית 2021/2 של נירלט. צילומים: תמוז רחמן

Mix & Match: קולקציית 2021/22 של נירלט בצבע טרי

חברת הצבע נירלט השיקה ביריד צבע טרי את קולקציית שילובי הגוונים Mix & Match לשנת 2021/22, עם שלושה מיצבי חוץ ותוספת צבע נועזת למעצבים של ״עיצוב טרי״

פורטפוליו בשיתוף צבע טרי


חברת נירלט השיקה בשבוע שעבר ביריד האמנות והעיצוב צבע טרי את קולקציית השילובים Mix & Match. שלושה מיצבים צבעוניים שמוצגים במדשאת הוולודרום מבטאים באופן חוויתי ויצירתי את הצבעוניות הבולטת והאופי העיצובי המובהק של כל אחד מעולמות התוכן שבקולקציה. 

גם השנה, כחלק בלתי נפרד מחשיפת הקולקציה, גובשה סדרה של דימויים אמנותיים. הצילומים הייחודיים מחזקים את הצבעוניות של כל אחד מעולמות התוכן ומשלבים בהתאמה אובייקטים של מעצבים נבחרים שמציגים ביריד ב״עיצוב טרי״. במקביל, מעצבים רבים ביריד בחרו לשבור את חלל ״הקוביה הלבנה״ המוזיאלי והסטרילי, ומציגים את יצירותיהם על רקע צבעוני ומשמעותי של צבעי נירלט. 

קולקצית הצבעים החדשה של נירלט מציגה שלושה עולמות תוכן צבעוניים, שילוו את החיים שלנו במציאות החדשה. מציאות של עולם אחר וקצת משובש, שמחזירה לקדמת הבמה את השגרה המבורכת, שנדמה ונעלמה. מציאות, שמציתה מחדש את הרצון והצורך האנושי להגשים חלומות וריגושים ולחיות חיים מלאי משמעות; לעשות פסק זמן במחול החיים המסחרר, להיות מודעים לעצמנו ולסביבה ולעשות את מה שעשינו. רק קצת אחרת. 

המיצב בוולודרום. עיצוב והפקה: אוניקס הפקות; צילומים: אחיקם בן יוסף

המיצב בוולודרום. עיצוב והפקה: אוניקס הפקות; צילומים: אחיקם בן יוסף

הקולקציה נבנתה בשיתוף המעצב ויזם העיצוב גיל רויטר, כפרויקט המשך לקולקציית Master Match, שהושקה בשנת 2017 והפכה לחלק מארגז הכלים של אנשי העיצוב והקהל הרחב. כל עולם תוכן בקולקציה כולל שלושה מערכי צבע ברורים ומובהקים – בהירים, גווני ביניים וכהים. 

הגוונים בעולמות התוכן עצמם מוצגים כשילובים מומלצים ובהתאמה, מערכי הצבע בכל אחד מהם מחמיאים ועובדים זה עם זה באופן מושלם.  הפורמט המשחקי בקולקציה מאפשר יצירה רחבה, מפתיעה ואף נועזת יותר של שילובים צבעוניים ונותן חופש עיצובי מוחלט ואישי לחלוטין לבחירת המינונים שלהם בחלל.

Day by Day

אנחנו כמהים למלא את הרחובות בחיים ולטשטש את הדממה. להתניע מחדש את הפעילות האנושית, שנדמה היה כי כבתה. לחזור לשגרה, אולי קצת אחרת, אבל מלאה באופטימיות ובתקווה. הגוונים המאפיינים את קבוצת עולם תוכן זה הם אפורים מונוכרומטיים, שנעים בין השחור ללבן ומשלבים גוון נועז אחד, בתעוזה בלתי מתפשרת. גוון מפתיע ומעורר, שמצית ומעורר מחדש את התאווה והרצון האנושי של רבים מאיתנו לחזור ולחיות חיים, שחלקנו אולי כבר הספיקו לשכוח.

 Blooming Again

לצאת החוצה אל הגן ולהרגיש את האנרגיה המתחדשת של הטבע. להוריד מסכה, להריח את הפריחה ולשמוע את ציוץ הציפורים. להטעין את הנפש והרוח שלנו בהמון צבעים וריגושים קטנים. קבוצת שילובים זו, מציגה צבעוניות אוטופית; סצנה פנטסטית, שנדמה ונלקחה מתוך גינה אנגלית חלומית. צבעוניות בוהקת ונפלאה בה ירוקים, ורודים, סגולים, צהובים ותכולים חיים יחדיו בהרמוניה נפלאה. 

Cosy Comfort

הבית הוא המקום החם והמחבק. מגדלור אמיתי של בטחון. אנחנו מבלים בבית שעות וגם ימים והוא הפך למרכז החיים. הבית עוטף אותנו באהבה וגורם לנו להתרגש בכל יום מחדש. הגוונים בקבוצת שילובים זו הם מעושנים עמוקים ויחסית כהים, שתורמים לתחושה העוטפת, החמה והמגנה שלה אנו זקוקים.

הדס כהן, מנהלת תחום אדריכלים והשראה בנירלט: ״מגמת השימוש בצבע, כמו גם בשילוב פריטי אמנות, במרחב הפרטי, המסחרי והציבורי, מתרחבת ומתעצמת, בזכות הרצון של הקהל המקצועי – אדריכלים ומעצבים – לגבש זהות עיצובית אישית וייחודית.

״הצבעוניות הופכת לכלי מרכזי ומתוחכם לשימוש בכל מחוזות העיצוב. זו בדיוק הסיבה שאנו מחפשים דרכים חדשות ומפתיעות, להנגיש את אינספור הגוונים במניפות נירלט השונות. אנחנו שואפים להקל על תהליכי הבחירות ולספק לקהל המתכננים והמעצבים כמה שיותר כלים ליצירת חוויות עיצוביות יומיומיות ומדויקות המותאמת לקוחותיהם.

״בחרנו להשיק את קולקציית Mix & Match המספרת את סיפור חיינו מהשנתיים המאתגרות שחווינו כולנו, בראי הצבע והכמיהה למחר חדש. הבחירה ביריד צבע טרי לשיתוף פעולה ופלטפורמה להשקה כל־כך טבעית ומרגשת. החיבור לאמנות ולעיצוב מהווה קרקע פורייה ליצירה ועשייה ברוכה״.


יריד צבע טרי
26-21 באוקטובר 2021
הוולודרום הלאומי ע״ש סילבן אדמס, הדר יוסף, תל אביב
קחו חלק בסיורים של פורטפוליו בצבע טרי 2021 >>

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden