כל מה שחשוב ויפה
DRESS CODE חורף 2021. צילומים: שליו אריאל
DRESS CODE חורף 2021. צילומים: שליו אריאל

DRESS CODE חורף 2021

פורטפוליו Promotion: יריד דרס־קוד יתקיים בסוף השבוע עם הפנים לחורף 2021: מגוון מעצבים ישראלים מובילים והנחות במיוחד ליריד

יריד הדרס־קוד, היריד המוביל בארץ לביגוד ואקססוריז של מעצבים ישראלים תוך דגש על אופנה עילית וביגוד ערב לנשים בלבד, יתקיים בסוף השבוע (החל מהיום) בגלריית דובנוב בתל אביב. היריד, שמתקיים כבר 15 שנים, נותן במה לעיצוב מקומי ברמה גבוהה ביותר ומספק חווית קניה בוטיקית ואיכותית. היריד מתקיים שלוש פעמים בשנה. בסוף השבוע הקרוב הוא יציג לראשונה קולקציות לחורף 2021 של מגוון מעצבים ישראלים מובילים בתחום. 

לקראת כל יריד אנו מאגדות את המעצבים הישראלים עם הקולקציות הכי נחשקות לסופ׳׳ש אחד שבו כולן נפגשות לחווית קנייה מלאה בסטייל וכמובן בהנחות. לקראת כל יריד דרס־קוד המעצבים נותנים הנחות שוות במיוחד על הקולקציות החדשות וגם על קולקציות קודמות. אפשר להגיע ולהתרשם מקולקציות של מגוון מעצבים (שלחלקם אין חנויות, רק אתרים), למדוד, להתרשם מעיצוב ישראלי מקומי וכמובן ליהנות מכל ההנחות.

צילום: שליו אריאל; סטיילינג: מור פוזניאק; איפור שיער: גאיה יפה 


DRESS CODE
גלריית דובנוב, רח׳ דובנוב 8 , תל אביב
חמישי 11.11 17:00-22:00
שישי 12.11 10:00-18:00
שבת 13.11 10:00-20:00
משתתפים: סבינה מוסייב, מירית רודריג, נפתול, מעיין פז, heroic fret, אופיר איבגי, mamo, אריאל טולדנו, martinet noir, ציפורקין, northen star, מריה ברמן, vague, גלית רונדין, locali, שני קלעי, shizing, הילי ארי, slav&so, רינת עיצוב תכשיטים, noon, יעל זהבי.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden